saper132 Posted August 10, 2008 Author Posted August 10, 2008 Poszukuje osób na wspólne kopanie na Półwyspie Helskim.Znam dosyć dobrze jastarnie.Mój numer Gadu gadu 4904132Pozdrowienia
feld Posted August 10, 2008 Posted August 10, 2008 Szkoda ,ze mnie tam teraz niema .Staram sie tam jezdzić najczęściej jak moge.Niestety w tym roku nie byłem.A teren super.Jastarnia tez była i chyba jest super.Fanty były ekstra.Jak chcesz to wal emaila do mnie to pogadamy .A półwysep znam jak własną kieszen.A chodziłes już tam?
Gunship! Posted August 14, 2008 Posted August 14, 2008 Tylko zasypujcie dołki za sobą bo jest makabra. Gdzie by się człowiek nie ruszył to jopa na 2 metry i o złamanie nogi nie trudno.
saper132 Posted August 18, 2008 Author Posted August 18, 2008 Zgadzam sie z tobą kolego Gunship! ja też wszędzie widze dołki i nieraz w takie wpadłem, ale ja swoje dołki zasypuje.Pozdrowienia
MOZIX29 Posted August 27, 2008 Posted August 27, 2008 ja tez ,ja tez sie pisze na taki wypadzik!!!super fanty tam swego czasu wychodzily!!!
saper132 Posted September 2, 2008 Author Posted September 2, 2008 To może sie wybiezemy na Półwysep Helski?Napisz domnie na gg 4904132 lub na meila saper132@op.plPozdrowienia
saper132 Posted October 19, 2008 Author Posted October 19, 2008 są jacyś chętni an wspólny wypad na Półwysep Helski?Pozdrowienia
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.