Jump to content

Półwysep Helski


saper132

Recommended Posts

Posted
Szkoda ,ze mnie tam teraz niema .Staram sie tam jezdzić najczęściej jak moge.Niestety w tym roku nie byłem.A teren super.Jastarnia tez była i chyba jest super.Fanty były ekstra.Jak chcesz to wal emaila do mnie to pogadamy .A półwysep znam jak własną kieszen.A chodziłes już tam?
Posted
Zgadzam sie z tobą kolego Gunship! ja też wszędzie widze dołki i nieraz w takie wpadłem, ale ja swoje dołki zasypuje.
Pozdrowienia
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information