feld Posted August 9, 2008 Author Posted August 9, 2008 Witam .Znalazłem taką o to rzecz.Wygląda jak stara lampa,lub stary znicz.Znaleziona na starym poniemieckim smietniku.Czy ktoś wie moze jaki jest okres pochodzenia tego czegos?i wie co to jest?
feld Posted August 9, 2008 Author Posted August 9, 2008 Góra przedstawia jakiegos boga który jedzie na rydwanie,oraz anioły, łabedzie.
Question
feld
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.