Wszedłem w posiadanie starego radia na którym jest napis ( nazwa) De Te We. Może ktoś podpowie coś więcej o takim sprzęcie, chciałbym je uruchomić. [URL=http://img106.imageshack.us/my.php?image=radio2te8.jpg][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/7910/radio2te8.th.jpg[/IMG][/URL]
Question
niechludow
[URL=http://img106.imageshack.us/my.php?image=radio2te8.jpg][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/7910/radio2te8.th.jpg[/IMG][/URL]
2 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.