Manierkarz Posted August 8, 2008 Author Posted August 8, 2008 Chyba słyszeliście w wiadomościach coś na ten temat.Co myślicie na temat tego konfliktu?Pozdrawiam Manierkarz
kindzal Posted August 8, 2008 Posted August 8, 2008 http://www.odkrywca.pl/gruzja-nasz-strategiczny-sojusznik-,634866.html#634866
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.