vaticano Posted August 8, 2008 Author Posted August 8, 2008 WitamMam do id części broni widoczne na załączonej fotografii. Znalazłem je koło bagnetu od mosina, więc moje domyśły że mógby to być własnie mosin. Proszę o pomoc.Z góry dziękujevaticano
MK Posted August 8, 2008 Posted August 8, 2008 Na dole od Mosina po prawej resztki tulei szpil" do tegoż sprzętu.
Question
vaticano
Witam
Mam do id części broni widoczne na załączonej fotografii. Znalazłem je koło bagnetu od mosina, więc moje domyśły że mógby to być własnie mosin. Proszę o pomoc.
Z góry dziękuje
vaticano
2 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.