Y-aero Posted August 8, 2008 Posted August 8, 2008 Pojedynczy run sign byl znakiem hitler jugend. Przypuszczalnie jest to klamra tej formacji.pozdro.
MK Posted August 8, 2008 Posted August 8, 2008 Runa a nie run, sig zamiast sign no i jednak była znakiem DJ jak już wcześniej wspomniano. Takiej wersji klamry Jungvolku jeszcze nie widziałem - wyjątkowo niesymetryczna, przez co ciekawa :)
Question
jajcarz57
Tak jak w temacie.
6 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.