Jump to content

Zatopiony czołg relacja ???


zimerit1976

Recommended Posts

Posted
Witam ! Dziś w Reporterze regionalnej gazecie z Ropczyc natknąłem sie na bardzo ciekawą historie z czołgiem niemieckim ktory miał wpaść do rzeki ? Nie wiem ile w tym prawdy ale sami zobaczie ! Moze warto sie tym zainteresować ?

http://img261.imageshack.us/img261/105/ropotn7.jpg
Posted
ojojoj ojoj 517 wyswietlen i tyko dwie odpowiedzi to faktycznie same tempaki na tym forum. zimerit zimerit zle zaczoles bardzo zle. pozder.
Posted
havir dziękujemy ci za wyczerpujacą odpowiedź - skoro nikogo to nie interesuję proponuję temat zamknąć jeśli jest tam faktycznie czołg nie ucieknie jedynie czas go pochłonie...
Posted
jeśli chodzi o moje zdanie to może warto zrobić rekonesans. być może ta relacja to coś więcej niż tylko kłamliwa historyjka zapychająca gazecianą kolumnę. może na początek należało by odwiedzić cała tą Stefanię Demczak.
Posted
Gazeta jest lubiana w tym terenie bo są ciekawostki a nie polityka ktora nudzi społeczeństwo - nie sadze aby był to wymysł z ich strony ale o takiej relacji słyszę pierwszy raz ? Jesli ta kobieta faktycznie żyje warto ją odwiedzić ? Czy ktos jest chętny ze mną aby to sprawdzić ? Szukam osob z rejonu Ropczyce - Sędziszów
  • 2 weeks later...
Posted
nie musisz szukac czolgu w sedziszowie jeszcz w dodatku informacja nie sprawdzona natomiast jest czolg zatopiony wbagnie miedzy Ostrowem a Pustkowem na lakach prubowano go wyciagnac zbagna ta maszyna do poszukiwaj sejsmicznych ropy naftowej ale byl za mieki grunt sama tonela izrezygnowano czolg niema wiezyczki ale ten co mi to mowil wie kto ja zabral byl w srodku czolgu jak wypompowano zniego wode przed jego wyciagnieciem jesli ktos chce porozmawiac z tym panem moge go z nim skontaktowac. Zimerit1976 jesli cie to interesuje to napisz na forum jak mam sie z toba skontaktowac

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information