Skocz do zawartości

Zatopiony czołg relacja ???


zimerit1976

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Dziś w Reporterze regionalnej gazecie z Ropczyc natknąłem sie na bardzo ciekawą historie z czołgiem niemieckim ktory miał wpaść do rzeki ? Nie wiem ile w tym prawdy ale sami zobaczie ! Moze warto sie tym zainteresować ?

http://img261.imageshack.us/img261/105/ropotn7.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazeta jest lubiana w tym terenie bo są ciekawostki a nie polityka ktora nudzi społeczeństwo - nie sadze aby był to wymysł z ich strony ale o takiej relacji słyszę pierwszy raz ? Jesli ta kobieta faktycznie żyje warto ją odwiedzić ? Czy ktos jest chętny ze mną aby to sprawdzić ? Szukam osob z rejonu Ropczyce - Sędziszów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
nie musisz szukac czolgu w sedziszowie jeszcz w dodatku informacja nie sprawdzona natomiast jest czolg zatopiony wbagnie miedzy Ostrowem a Pustkowem na lakach prubowano go wyciagnac zbagna ta maszyna do poszukiwaj sejsmicznych ropy naftowej ale byl za mieki grunt sama tonela izrezygnowano czolg niema wiezyczki ale ten co mi to mowil wie kto ja zabral byl w srodku czolgu jak wypompowano zniego wode przed jego wyciagnieciem jesli ktos chce porozmawiac z tym panem moge go z nim skontaktowac. Zimerit1976 jesli cie to interesuje to napisz na forum jak mam sie z toba skontaktowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie