zimerit1976 Posted August 7, 2008 Author Posted August 7, 2008 Witam ! Dziś w Reporterze regionalnej gazecie z Ropczyc natknąłem sie na bardzo ciekawą historie z czołgiem niemieckim ktory miał wpaść do rzeki ? Nie wiem ile w tym prawdy ale sami zobaczie ! Moze warto sie tym zainteresować ?http://img261.imageshack.us/img261/105/ropotn7.jpg
bronek221 Posted August 8, 2008 Posted August 8, 2008 bylbym ostrozny, jesli w artykule pojawia sie wierza" koscielna, to zaczyna sie palic czerwona lampka:)
Catadero Posted August 8, 2008 Posted August 8, 2008 Fajna, regionalna gazetka. Zwłaszcza podoba mi się ta WIERZA kościelna. C.
zimerit1976 Posted August 8, 2008 Author Posted August 8, 2008 Panowie tu nie chodzi o błędy ale konkretnie o inną treść chyba że Wy tego nie możecie zakumać no ale trudno...
havir Posted August 8, 2008 Posted August 8, 2008 ojojoj ojoj 517 wyswietlen i tyko dwie odpowiedzi to faktycznie same tempaki na tym forum. zimerit zimerit zle zaczoles bardzo zle. pozder.
zimerit1976 Posted August 8, 2008 Author Posted August 8, 2008 havir dziękujemy ci za wyczerpujacą odpowiedź - skoro nikogo to nie interesuję proponuję temat zamknąć jeśli jest tam faktycznie czołg nie ucieknie jedynie czas go pochłonie...
kosmita6662 Posted August 8, 2008 Posted August 8, 2008 jeśli chodzi o moje zdanie to może warto zrobić rekonesans. być może ta relacja to coś więcej niż tylko kłamliwa historyjka zapychająca gazecianą kolumnę. może na początek należało by odwiedzić cała tą Stefanię Demczak.
zimerit1976 Posted August 8, 2008 Author Posted August 8, 2008 Gazeta jest lubiana w tym terenie bo są ciekawostki a nie polityka ktora nudzi społeczeństwo - nie sadze aby był to wymysł z ich strony ale o takiej relacji słyszę pierwszy raz ? Jesli ta kobieta faktycznie żyje warto ją odwiedzić ? Czy ktos jest chętny ze mną aby to sprawdzić ? Szukam osob z rejonu Ropczyce - Sędziszów
cyklon Posted August 16, 2008 Posted August 16, 2008 nie musisz szukac czolgu w sedziszowie jeszcz w dodatku informacja nie sprawdzona natomiast jest czolg zatopiony wbagnie miedzy Ostrowem a Pustkowem na lakach prubowano go wyciagnac zbagna ta maszyna do poszukiwaj sejsmicznych ropy naftowej ale byl za mieki grunt sama tonela izrezygnowano czolg niema wiezyczki ale ten co mi to mowil wie kto ja zabral byl w srodku czolgu jak wypompowano zniego wode przed jego wyciagnieciem jesli ktos chce porozmawiac z tym panem moge go z nim skontaktowac. Zimerit1976 jesli cie to interesuje to napisz na forum jak mam sie z toba skontaktowac
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.