EMPAI Posted August 6, 2008 Author Posted August 6, 2008 WitamPytanie do kolegów lepiej obeznanych z tematemCo to za odznaczenie,odznaka?W czerwcu była wystawiona na jednej z niemieckich aukcjipozdro-Maciek
Louis Posted August 6, 2008 Posted August 6, 2008 Może wiele nie pomogę, ale zawsze:N.K.N. - Naczelny Komitet NarodowyD. W. - Departament WojskowyNazwy miast / miejscowości: Kraków, Sławków, Jabłonków ... to miejsca, w których kolejno w/w departament prowadził werbunek do Legionów Polskich.Pozdrawiam
EMPAI Posted August 6, 2008 Author Posted August 6, 2008 Dzięki LouisPomogłeś mi bardzoWiem przynajmniej,że jest to odznaka legionowa.Tak podejrzewałem, ale nie byłem pewnyGdybys jeszcze napisał czy jest to odznaka pamiątkowa czy okolicznosciowa albo jakis link byłbym wdzięcznyPozdrawiam-empai
Louis Posted August 6, 2008 Posted August 6, 2008 Tego niestety nie wiem. Niech wypowiedzą się osoby bardziej siedzące w temacie.Pozdrawiam :)
Question
EMPAI
Witam
Pytanie do kolegów lepiej obeznanych z tematem
Co to za odznaczenie,odznaka?
W czerwcu była wystawiona na jednej z niemieckich aukcji
pozdro-Maciek
4 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.