MOZIX29 Posted August 5, 2008 Author Posted August 5, 2008 Witam.Obserwuje forum juz od dluzszego czasu.Mozna przeczytac na nim wiele ciekawych artykolow i zobaczyc fajne zdjecia Waszych odkryc.Niestety nigdy nie byl poruszany temat Ponidzia,obszaru na ktorym szperam od jakiegos czasu.Moze ktorys z Was szuka na tym terenie?albo zna jakies fajne miejscowki?Napiszcie cos moze wybierzemy sie w plener?Pozdrawiam i dolaczam kilka fotek.
MOZIX29 Posted August 7, 2008 Author Posted August 7, 2008 zaladowalem je wczoraj,nie mam pojecia dlaczego jeszcze ich nie ma:(
zbyniek Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 Może zgubiły drogę?:), oczywiście żart, postaraj się jeszcze raz może się uda.pozdr
MOZIX29 Posted August 7, 2008 Author Posted August 7, 2008 jak je ladowalem to pisalo ze zdjecia zostaly dodane,ale zostana pokazane dopiero po czyms tam ...przez moderatora
feld Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 Brat wez zrób nowy post.Napisz Ponidze z małej litery ,załadój zdjecie i jak pisze dodaj,to nacisnij tylko raz.Pamiętaj tylko raz.
feld Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 Jak naciśniesz parę razy to post nieraz szlag trafia.
Wielka PL Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 To sa zdjecia widmo : ),zarcik oczywiscie,ja tez na poczatku mialem male problemy,dopiero fotki byly widoczne po 2,3 dniach.Pozdro
feld Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 Zdjecia tez z epoki bo jakies takie niewyrazne.Chyba austryjacki aparat.
feld Posted August 7, 2008 Posted August 7, 2008 Bracie troche się postarzałeś od ostatniego naszego spotkania.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.