Jump to content
  • 0

Duże łuski


dago2

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

Posted
Spoko, od tego są oni(ja), od tego są!
Ta 76,2 jest też drugowojenna - stalowa spłonka.
pozdrawiam
Posted
Radzieckie 76,2x385R zapewne drugowojenne do radzieckich armat 76,2 mm, możliwe, że też I wojna, sprawdź sygnatury na dnie i będzie jasne.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information