Skocz do zawartości

Osadne -Słowacja 7 km od naszej granicy -Krypta poległych 1915


huk 100

Rekomendowane odpowiedzi

krypta jest otwarta dla zwiedzających prawie no stop pan Soroka jest na miejscu. Krypta jest otwarta nikt was nie będzie pilnował bilet 50 groszy - napisy w trzech językach -wchodzisz do krypty zapalasz sam światło napis prosi abyś po zwiedzeniu zgasił - broszury wyłożone są na stole w krypcie z cenami w Słowackich koronach i po Polsku w złotówkach -skarbonka stoi z boku nikt cie nie pilnuje -normalnie inny świat !!!! mam nadziej że zachowa sie każdy z was jak normalny człowiek -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory zapomniałem o mapie – zeskanuję ją później mam ją aucie -teraz musze jechać do szpitala umyć ojca -dodam tylko tyle że z buta można trafić do Osadnego z naszej Balicy -a autem najbliżej przejście jest w Radoszycach ale jak już jesteśmy w Balnicy to dam linka heheheh -http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=309944#482735
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem wrażenie, że Słowacja to inny świat po pobycie w muzeum w Śvidniku, gdzie naprzeciwko bloku stoją pojazdy, żadnego płotu, drutu, ochrony, można podejść obejrzeć z każdej strony robić zdjęcia, po drodze z Polski do Śvidnika stoją w lasach czołgi, nic nie zniszczone, nic nie pocięte.Huku mógłbyś napisać ile czasu mniej więcej szedłeś z Balnicy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie