Skocz do zawartości

Targówek 1944 - inscenizacja walk z Powstania Warszawskiego


Rekomendowane odpowiedzi

Muszę od razu naprawić co najmniej jeden błąd z mojej strony - dziękujemy także Pani Lilianie Sakowskiej oraz Panu Rafałowi Utrackiemu z Referatu Kultury Dzielnicy Warszawa Targówek, którzy pilotowali całe przedsięwzięcie z ramienia ratusza - oby jak najwięcej takich osób pracowało w polskich urzędach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że Gazeta Wyborcza, którą tak interesuje temat rekonstrukcji historycznych nawet słowem nie wspomniała o Targówku. Dziwię się, że w Gazecie Wyborczej, w której tak lubią pokazywać zdjęcia rekonstruktorów w niemieckich mundurach, nie pokazali fotografii z pięknej sceny gdy na zakończenie całej inscenizacji uczestnicy podają sobie ręce.

Raz jeszcze pozdrawiam gorąco wszystkich uczestników i organizatorów. Dobra robota!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisali bo nie było o czym, piszą tylko w tedy kiedy jest szansa że komuś będzie przykro. Myślę że brak artykułu jest komplementem dla nas że udało nam się odwalić kawał dobrej roboty:)

Przerobiłem sobie fotkę z Targówka, może komuś się przyda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było całkiem nieźle, super sprawą była scena powrotu kolumny pojazdów z żołnierzami z frontu wschodniego.

I znowu na plus, wystąpienie w inscenizacji elementów fabularnych", policjant, wóz, (wielki piwo i całusy dla pani która siedziała na wozie i pana woźnicę, wspanile zagrali swoje role, z takimi aktorami przyjemnością było granie wrednej niemieckiej eskorty po przechwyceniu wozu)

Ogólnie bardzo dobrze chyba wszystko udało się zgrać. Szkoda tylko że nie udało nam sie głębiej wkopać dział. Czas nie pozwolił na to.

Dziekuję wszystkim za współpracę, a szczególnie koledze STEGE z GRH PB 39 za wspaniałą wycieczke objazdową po Warszawie w przed dzień rekonstrukcji! FAjnie było zwiedzic tyle miejsc Warszawy związanych z historia II wojny.

pozdrawiam

Klaus BOLS
GOŚ
GRH Kampfgruppe Hoffmeyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że dubluję ale nie ma opcji edycji, widzialem na imprezie bardzo dużo aparatów fotograficznych. Niestety google nie zczytało jeszcze wszystkich galerii, czy ktoś może zna jeszcze jakieś galerie w internecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=sGqSQEEnZR4
pod tym linkiem jest film sklecony przeze mnie a nakrecony przez moją żonę...

http://picasaweb.google.pl/witowskiprzemek/TargWek44IOchota010808

a pod tym fotki z Targówka i z Ochoty z 1-go sierpnia 2008

Przy okazji dzięki wszystkim za fajną imprezę.Mam nadzieje , że się znowu szybko spotkamy na następnej w tym sezonie"
pozdrawiam wszystkich
Przemek
CZATA 49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że w tym temacie (nie chce wywyoływać burzy tutaj), ale ja bym nie chwalił się publicznie tego typu zdjęciami jak te (mimo, że z prób):
http://picasaweb.google.pl/witowskiprzemek/TargWek44IOchota010808/photo#5230249830395592770
pozdrawiam naprawdę życzliwie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu kolegów z Grupy Inscenizacji Historycznych Pomerania 1945 którzy wystąpili w tej inscenizacji w roli powstańców chciałbym bardzo podziękować organizatorom, oraz kolegom i koleżankom z grup które uczestniczyły w widowisku.
Nie był to nasz pierwszy występ w tej roli. Kilka dni wcześniej 31.07 na pl. Krasińskich wzięliśmy udział w oratorium p.t. Kto ty jesteś?"

Marek-Pomerania 1945
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, nie ukrywam że Pomerania wśród powstańców to był widok o ile zaskakujący, o tyle wzbudzający bardzo pozytywne odczucia. Przynajmniej we mnie. Zadaje to kłam pomówieniom GW w wiadomej sprawie, dotyczącej nas wszystkich rekosntruktorów. Jeszcze raz dzięki za udział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie