Skocz do zawartości

RUTUS PROXIMA - ocena


mzbyszek61

Rekomendowane odpowiedzi

sten123 (7 / 0) - O znowu pojawiło się kolejne wcielenia zdicha hi,hi.Oj bardzo Cię boli ,że znalazł się ktoś kto skopał Tobie tyłek obnażając Twoje pseudo testowe oszustwa.Teraz dla Ciebie to już każdy kto ma jakiegoś rutusa to Regis :) Jak byś był dość spostrzegawczy to byś zauważył ,że są już dwa fora o rutusach a nie jedno.
Boli nie? Interes padł na ryj? HI,hi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 237
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Hhym aż potrzebne są dwa fora żeby naganiać klijentów jedno padło he he pojawiło sie drugie zawsze pozostaje coś alternatywnego.
Wracając do meritum to są dużo lepsze wykrywacze za dużo mniejsze pieniądze sergiuszu piasecki na przykład Ace 350 bije na łeb pro v5 ja zbieram monetki w końcu jestem zadowolony .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do szukanko ......nie jestem nowy na forum zarejestrowalem sie juz dawno ale nie mialem potrzeby ani checi na pisanie wole czytac....Rutusa nie sprzedalem bo nie stac mnie na lepszy (drozszy )sprzet moze w tym roku go pchne zreszta nie naleze do tych co latwo sie poddaja ,staralem sie wycisnac ze sprzetu tyle ile sie da ,po za tym naczytalem sie o rutusie samych pozytywow mnostwo i w dalszym ciagu zastanawiam sie co moge robic nie tak.....Nie jest to jakas prowokacja ,nie mam juz 15 lat ....a w linku z faceb fota z rutusem z przed chyba 2lat

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008108046351
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ berdek:

1. Opierając się na tym co napisałeś o tym zachowaniu się id, to dla mnie najbardziej prawdopodobnym jest to, że detektor lub sonda są po prostu uszkodzone, inaczej mówiąc - coś z nimi jest nie tak.
Ja na twoim miejscu złapałbym telefon w rękę i dzwonił do producenta, przynajmniej po konsultację.
Bo my tu sobie gdybamy, ale najlepiej zorientowanym w temacie będzie producent.

2. Proxa to nie jest typowy sprzęt na kolorową drobnicę, zwłaszcza, jeśli wyposażona jest w standardową cewkę CC24, a na dodatek chodzi się po terenach nasyconych żelaznym złomem.
Więc nie dziw się, że możesz odstawać, i to dużo, od sprzętów na drobnicę, jak T2, G2 czy X-terry, zwłaszcza jeśli były z dużymi cewkami DD.

Sytuację poprawiłoby ci posiadanie DD29, ale i tak prawdopodobnie byś odstawał, tyle, że mniej...

3. Co do identyfikacji - to oczywiście może być tak, że coś 'srebrnego' będzie mieć podobną identyfikację do mosiądzu czy nawet złota. Id obiektu zależy od tak wielu czynników, że nie ma się w ogóle co dziwić różnym wartościom. To raz. A dwa to to, że 'srebro srebru nie równe' - bywa prawie że czyste srebro (wtedy id będą zwykle wysoko), albo srebra niskiej, albo bardzo niskiej próby, gdzie id bywa właśnie w okolicach mosiądzu.

4. Zdzichem się nie przejmuj - niektórzy bywają przewrażliwieni... Zloguj się na rutusowiec.pl to przynajmniej nie będą ci dokuczać...;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie