Skocz do zawartości

MP40 - NOWA ZABAWKA OD MARUSHINA


Rekomendowane odpowiedzi

W grudniu 2007 Marushin wprowadził do sprzedaży gazowe ASG MP-40 z blow backiem (wersja black), a na początku tego roku wersje 1945 Vintage fabrycznie powycierany. Czy ktoś może posiada tą zabawkę ? Poniżej link do filmików:

http://www.youtube.com/watch?v=1nHdu3mY0lg&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=nsvRzcXicho&feature=related

Musze powiedzieć ze fajnie klaska zamkiem :-)

Bandi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po wielu perypetiach odebrałem przesyłke, w przeciwieństwie do wersji matt black", wersja vintage 1945" pakowana jest w stylizowany karton. Żaden z załączonych wcześniej filmików nie oddaje frajdy strzelania seriami z low back'iem" (nie wiem czemu moja żona nie jest tym zachwycona ?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
bandi1973-zapodaj stronke na poczte---chce go mieć,bo żona powiedziala,że jak to g...przyjdzie to sie wyprowadza--wiele tolerowale ale to już przesada----więc chce go mieć jak najszybciej!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie żon i naszej pasji przeraża mnie to co się dzieje z niektórymi osobami aż ciśnie mi się jeden przykład na światło dzienne i nie omieszkam go przytoczyć.
Rok temu jeden z mojej ekipy poznał kobietę i tak nim zawirowała że zrezygnował z grupy i wysprzedał się dosłownie ze wszystkiego co mnie dosłownie przeraziło.
Mogę tylko powiedzieć że dziękuję bogu że trafiłem na taką kobietę jaką mam która nie dość że mnie wspiera to jeszcze pakuje się i jedzie ze mną tam gdzie i ja :D

Jedna prośba do dziewczyn i żon
SZANOWNE PANIE JEżELI NIE POMAGACIE TO NIE PRZESZKADZAJCIE!!!!

pozdrawiam Kurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze ze nie tylko ja mam problem z zona!!!ile musialem sie nakombinowac to tylko sam wiem ,by kupujac cos z uzbrojenia na allegro uniknac kazan na temat kasy.ale mam gotowe pomysly z ktorymi moge sie podzielic.np kupujac cos mozna niewiastom wciskac totalny kit cenowy ,one niemaja zielonego pojecia co ile kosztuje!!ja np wcisnalem zonie ze moj mauserek 98k kosztowal okolo 100 PLN,albo kupujac cos podaje adres na firme a potem cacko ,ktore kupilem przemycam do domu i przez zasiedzenie udaje ze mam to juz od dawna hihihi.
Pozdrawiam Panowie i nie dajcie sie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie