Skocz do zawartości

Za całe 5 zeta i nie tylko cz.6


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam:] Już od jakiegoś czasu wybiera się na złom..:P Tylko że cały czas się zastanawiam jak koledzy robią, że mogą tak szperać po złomie? Bo z tego co wiem właściciele złomów nie są zadowoleni jak ktoś się im szwenda po podwórku? Oczywiście pomijam przypadki, że ma się znajomego w Tych kręgach:P Jak to zrobić? Przychodzę na złom od razu z flaszką w ładnym opakowaniu i płaszcze" się przed pracownikami? Czy wchodzić na żywioł do puki ochrona nie przyleci? Podzielcie się swoimi przeżyciami:P Poniekąd to też jest do tematu:P
Pozdrawiam: Damianlca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo dobry temat. Sam zaczynając zbieranie militariów myslałem że wystarczy iśc w pole i juz:)
Na szczęśćie życie ukierunkowalo moje hobby we właściwym do tego kierunku. Obecnie pracuje na złomie. W ocenie niektórych ludzi kawalki histori to złom, dla innych rzecz która posiada swoja niezwykła wartość. W moim zawodzie o ile mozna go tak nazwać spotykam sie ze zrozumieniem ludzi oraz ich przychylnością do tego co robię: czyli zbieram:)
Nieraz chętnie przekazują przedmioty mnie niz na zlom.
Apel: Zbierajmy to co ma odbicie w histori.
Pozdrawiam wszystkich zbieraczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriiix też cie pozdrawiamy. Ja też zbieram i lubię chodzić po złomowiskach chociaż mam na to mało czasu bo musze sie uczyć. Lecz niezawsze jest tak jak bym chciał bardzo często niema nic na złomowiskach poniewasz w radomiu często bywają osoby z muzeum w skarżysku i wszystko kupują a my mamy tego jeszcze całkiem sporo w skupach są co tydzień odwiedzają jakie tylko sie da....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czasem się przejdę na złom. Znalazłem hełm niemiecki, ale stan kiepski. Co do rzeczy na złomie, to gość który tam pracuje mówił że jakiś rok temu mieli karabin. Opisał go: długi, krótka drewniana kolba i taki talerz u góry. No to chyba dp z opisu. stan był podobno bardzo dobry. ehh... czego to ludzie na złom nie oddaje...
Daro76_ile dałeś za julię?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie świetnie, tylko jak się na taki złom dostać żeby potem nie wiać przez płot? :)
Często się nad tym zastanawiałem ale niestety tutejszy pan obsługa złomu ma powierzchowność skorodowanej płyty pancernej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka.
KonVonWin nie wiem jeszcze na czym sie wzorował tan co te głownie odlewał ale kopia mu chamska na maksa wyszła ostatnio na tym złomie sporo tego wyszło az jestem ciekaw co nastepnym razem sie trafi.
Martini za juliei monety dałem karton makulatury, tam staram sie byc raz w miesiącu i zabieram 300-400 kg makulatury na wymiane, tam mam naprawde super układ. Mimo ze julia stała w śniegu działa ok wczoraj nabyłem kabel i sprawdziłem. Niestety panowie ze złomu zapomnieli ze stare radia tez mnie kręcą i ostatnio kilka sztuk poleciało do wielkoigo kontenera i poszło w cholere.
Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie