Skocz do zawartości

podziemny poznan


Rekomendowane odpowiedzi

nie..... chodzi mi o najwiekszy schron ktory wybudowali niemcy znajdowal sie on zaraz za torami na przeciw cytadeli miedzy kutrzeby a przepadkiem . do niedawna znajdowala sie tam jakas firma teraz jest gruzowisko to jest za liceum . jest wejscie betonowe z pochylnia na dol ale zasypane szutrem . ciekawi mnie ci jest pod spodem . koledzy pomozcie bo mnie to gnebi a nigdzie nic na ten temat niema.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa. wiem o co ci chodzi. Ja tam kiedyś byłem jak szedłem do zeźnii". Ale nie wiedziałem że to jest najwiekszy:) Szkoda że tam jest taki smietnik i czasami menele siedza:( Może coś bedzie napisane w Twierdzy Poznań", poszukam, ale nie obiecuje.

Pozdr!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys kopalem tam ale po kilku metrach dalem sobie spokoj bylem tez w podziemiach ale tylko kawalek reszta zawalona dostalem sie tam przez strop zawalony naie ma planow i zadnych zdjec tego obiektu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam hs-3 od 2 lat pruboje cos na ten temat znalezc i nic zadnych planow nic tylko w ksiazce szumowskiego boje o poznan znalazlem notatke ze takowy schron istnial naprawde a szkopy po atakach na cytadele zapadali sie pod ziemie w tym schronie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
placu juz niema sa tam bloki osrodka tez niema . schron znajdowal sie na ul za cytadela lekko w lewo ul przepadek zaraz przed torami cholera nikt z poznania niezna tego obiektu szumowski w bitwie o poznan wspominal o tym schronie to kolos na pewno jest wejscie ale zasypane jest betonowa skorupa i pochylnia zasypane jest mialem trudno sie kopie . moze jest inne wejscie z bazy kontenerowej na garbarach .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie