Klaus BOLS Posted May 11, 2008 Author Posted May 11, 2008 Poszukuję zdjęć, polskich posterunków, szlabanów granicznich w 1939 roku. Czy polacy stawiali tez jednoosobowe budki wartownicze?pozdrawiam
tomek64 Posted May 11, 2008 Posted May 11, 2008 granica polsko niemiecka, przejście graniczne Czarnówek, pow. Szczuczyn, woj. Białostockie / na lewo Prusy Wschodnie /.ps: na zdjęciu mój dziadek.
dudzin Posted May 11, 2008 Posted May 11, 2008 Prawdopodobnie przejście graniczne Bogusze/Prostki na granicy z Prusami Wschodnimi - lata 30-ste.
woytas Posted May 11, 2008 Posted May 11, 2008 Klaus poszukaj watku (mojego) o budynkach celnych - bylo chyba pol roku temu do tylu
Klaus BOLS Posted May 11, 2008 Author Posted May 11, 2008 dzieki za fotki :D już patrze Woytaspozdrawiam i dziekuje
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.