Skocz do zawartości

Long Range Locators używa ktoś


kruk1

Rekomendowane odpowiedzi

Aż chce się rzucić mięsem no i ch.....j nie mamy czego szukac ja już sprzedaję swoje piszczałki.Złoto Wrocławia ,złoty pociąg ,bursztynowa komnata- odnalezione takie nagłówki pojawią się niedługo w prasie.
A ja mam pytanie do kruka1 czy można wykorzystać w tym urządzeniu łączność troposferyczną siedzisz sobie w domu i namierzasz w Polsce lub poza granicmi skarby.:-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Kiedyś na allegro był detektor Quadro Tracker - miał wymienne chipy" na srebro i złoto.Postawili ich przed sądem kiedy się chłopaki rozpędzili i zaczeli dokładac chipy na narkotyki i sprzedawali detektory w amerykanskich szkołach.(cóż ,świadczy to o poziomie inteligencji w usa) Dobrało im się do tyłka Fbi,a filmy na youtube pokazujące jak znajdowac tym urzadzeniem złoto są chyba do tej pory.

http://www.skepdic.com/quadro.html


Jestem bardzo ciekaw wyniku eksperymentu z tym nowym urządzeniem,życzę Ci Kruku powodzenia z całego serca.Są rzeczy na niebie i ziemi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tempus fugit... chyba na liczeniu kasy za fanty, więc nie ma czasu by podzielić się swoimi spostrzeżeniami. A może obawa przed konkurencją? Jak więcej ludzi będzie miało to urządzonko to wyniki będą słabsze...

pozdrawiam
wilhelm6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 39 tys,można już kupić koparke,pewny i skuteczny sprzęt.Poczekamy aż kruku wystawi sprzęt od 1 złocisza.Tylko pewnie to potrwa koło roku,poczekamy.,,Tak mnie życie nauczyło pisze Kruku,,,,,,,,,bylem w terenie moj Long Range Locators dziala dobrze ale trzeba wiedziec kiedy to bedzie dobrze dzialac, to dziala najlepiej w cieple sloneczne dni i przy max lekkim wietrze zasieg ma jak w moim pzypadku 150-200 metrow w ustawieniu na szukanie srebra znajduje ruwniez platyne,dobrze ze nie sluchalem porad tych naszych pseudo fachowcow ,ja kupuje sprzet i sam sprawdzam tak mnie zycie nauczylo ,bo na tym forum chyba prawdziwi poszukiwacze zadko uczestnicza w rozmowach i poradach ????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za cudo ?? ten sam sprzedający

... swietnie nadaje sie do lasu, woda nie stanowi w gruncie do niego problemu, można z nim wejsc tam gdzie rama by sie niezmiesciła np. gęsty lasek krzaki ,wykrywacz jest skonstruowany z nastawieniem na wykrywanie metali kolorowych ,bardzo stabinie pracuje zadnych stukow piszczenia jak wykryje obiekt to daje czysty delikatny sygnal. maxymalny zasięg do 8 metrów..."

8 METRÓW -warto się zastanowic

http://www.allegro.pl/item373598881_nokta_me_t_a_106_ps_f_vat.html

co dziwene jest i druga aukcja za ok 1000 i tam ludzie licytuja wiec moze mi sie tylko zdaje ze to jakas lipa podobna do LOKALIZATOR ZłOTA, MINERAłóW Made in Japan" za jedyne 39000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie