Skocz do zawartości

PIKNIK MILITARNY SZYMOCICE


Rekomendowane odpowiedzi

m_bomba, nie dziw się, że ręka boli... jednak jest to ciężki sprzęt" i trzeba trochę uważać ; ) pomimo jeszcze kilku wpadek, impreza była super ... do zobaczenia na następnej imprezie.

Pozdrowienia dla Żorskiej Grupy Operacyjnej" oraz dla 101 Screaming Eagles" z Zabrza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdrowienia. Co do następnej imprezy no to Panowie już od piątku zlocik Grupy Śląsk w Rudzie lub jak niektórzy wolą Zabrzu. Więc mam nadzieję że się zobaczymy :) i znowu coś nakręcimy. Pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję za pozdrowienia i jak przedmówca zapraszam serdecznie tym razem spadochroniaży będzie więcej niż tylko 1 więc filmik będzie bardziej miodny.Zapraszam więc ponownie na zlot Grupy Śląsk w Rudzie Śląskiej w dniach 23-25.05.08 jak zrobił to już mój Brat Bennett.CURRAHEE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
witam myśle że to że ludzie się zmienili to w niczym nie przeszkadza w końcu liczy się że w tym roku napewno przyjedzie część ludzi co byli w zeszłym roku a organizator czyli leśna polana jest ten sam pomagają mu chłopacy z hazlacha kto chce to przyjedzie a kto ma jakieś żale to jego problem pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam masz problem- dlaczego inne imprezy na tym forum co roku maja swój nowy wątek ? miejsce nie ma znaczenia,moze osoby,które organizowały to w zeszłym roku nie chcą być kojarzone z ta edycja? to takie trudne do zrozumienia? nie interesuje mnie ,czy robią to chlopaki z haźlacha,czy szczecina-nie mieli nic wpólnego z tym ,co było w zeszłym roku,więc niech się do tego nie dopisują.Jasne i czytelne,prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że nikt się nie chce dopisywać do czegoś czego nie zrobił i napewno nikt kto nie był w zeszłym roku nie ma prawa się dopisywać ale to nie oznacza że w tym roku nie ma tych samych osób to impreza nie ma się odbyć? przecież też może być fajnie apropo słyszałem że impreza w 2008 była poprostu rewelacyjna pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach niestety parę rażących „dziwadeł” się pojawia – ale tym razem nie będę się czepiać…

Na szacunek moim zdaniem zasługuje jedna sylwetka, która mi osobiście bardzo się podoba – kapelan wojskowy WH – widać, że kolega odtwarzający ją z dużą starannością podszedł do tematu! Po za tym plus za oryginalność, bo jak do tej pory nikt go jeszcze w naszym kraju chyba nie próbował rekonstruować.
Czy po za mundurem udało się koledze zgromadzić już związane z nią wyposażenie typu – polową puszkę na komunikanty, stułę etc.?

Pozdrawiam
Hindus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szacunek moim zdaniem zasługuje jedna sylwetka, która mi osobiście bardzo się podoba – kapelan wojskowy WH – widać, że kolega odtwarzający ją z dużą starannością podszedł do tematu! Po za tym plus za oryginalność, bo jak do tej pory nikt go jeszcze w naszym kraju chyba nie próbował rekonstruować."

Z tego co pamiętam w Żelaznym Orle była odtworzona postać niemieckiego kapelana. Nie dam głowy uciąć czy na Bzurze2006 tego nie widziałem.

Pozdrawiam
Yuri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Dokładnie, Kolega Yuri ma rację! Już dawno postać kapelana WH odtwarzano w/w grupie (zdjęcie w załączniku Bzura 2006r.)
Czy ten z Szymocic zasługuje na szacunek za staranność odtwarzanej postaci, to bym się mocno zastanawiał?!
Za duży mundur, brak oficerskiego adlera itd.
żenuła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam się – brak adlera jest rzeczywiście spory niedopatrzeniem!

Pozdrawiam
Hindus

P.S. Niestety niedopasowanie munduru do sylwetki to niestety dość częste zjawisko w krajowej rekonstrukcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie