Jump to content

Kosz motocyklowy od czego?


Meteor

Recommended Posts

Ten kosz leżał wkopany do połowy w ziemi w jednej z wiosek na północnym mazowszu , kolega zbieracz tam go wypatrzył ale za nic nie moze dojść od jakiego jest motocykla podejrzewa że jest IIgo wojenny ,brak jakichkolwiek tabliczek czy numerów

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcie niewyraźne:(
Przód wózka jest okrągły czy spiczasty? Z tego co widzę chyba okrągły? Jeśli tak to Stoye albo Steib, albo jeszcze coś innego. Ja mam mniejsze motocykle, które nie chodziły z wózkami, więc nigdy się tym jakoś specjalnie nie interesowałem.
Zamieść dokładniejsze fotki, to na pewno ktoś go zidentyfikuje, nawet z oznaczeniem modelu. Jeśli będą lepsze fotki to ja też znajdę coś w literaturze.
Link to comment
Share on other sites

Ze względu na koło? Dla mnie jest trochę dziwne, a i kształt kosz jest za obły, ale ja nic nie stwierdzę ze względu na słabą fotkę. Z moim doświadczeniem z koszami potrzebuję kilka dokładnych fotek z różnych stron wózka.
Link to comment
Share on other sites

Witam! Z tym koszem to jest tak: koło jest założone do tej fotki współcześnie, na 100% nie jest to panonia bo gość od foto jest właścicielem panonii i jej oryginalny kosz posiada, to żelastwo ledwie wystwało z ziemi postaram sie zdobyć inne foto tego kosza i wtedy może coś sie rozszyfuje dzięki za podpowiedzi
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information