Skocz do zawartości

Czy naprawde warto kupic GTI 2500


stangret

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i fachowcy. Mam zamiar kupic w koncu dobry sprzet w cenie do 4000 tys. W tej granicy znajduje sie w/w.
Cel - glownie militarka, ale drobnica tez moze byc.
Czy GTI jest naprawde wart takich pieniedzy, pomimo mozliwosci zamontowania ramy, co jest bez watpienia duzym atutem, a moze to zwykla strata pieniedzy.
Wszedzie zachwalany jest jako sprzet z najwyzszej polki, ale czy to prawda.
pozdrawiam
stangret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na opinie i porady nie licz na 100%.Najlepiej zadzwoń do vikinga i porozmawiaj o tym sprzęcie.
Dobrze byłoby sie zapoznać z wykrywaczem na żywo,moze którys z kolegów ma,i dał by ci do wybróbowania w terenie.Do militarki to raczej z trybem statycznym,zalety to błęboka penetracja,dokładne namierzanie.
Czy to bedzie twój pierwszy wykrywacz?Może warto sie zastanowić i kupić coś tańszego w okolicach 2tyś.
Ramy do niego nie zamontujesz,co najwyżej cewki two-box.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o GTI to chyba podjełeś juz decyzję
Nikt nie powie ci bezposrednio ,że jest to super sprzęt
ty bardziej potrzebujesz psychologa żeby utwierdził cie
w słusznej decyzji.
Tyle napisano już o GTI ,że może warto spróbować
a jak się nie uda to odsprzedać .
W końcu każde hobby kosztuje .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba rzeczywiscie potrzebuje psychologa, a najlepiej z wiedza absolutna o wykrywaczach. Prawda jest ze jak czlowiek sobie cos zakoduje, to trudno go nawrocic.
Pytam, bo chce kupic cos naprawde fajnego i wygodnego. Niestety stajemy sie coraz bardziej leniwi, wiec ciagle dostrajanie, krecenie, podnoszenie, opuszczanie itd. staje sie denerwujace. Chce cos extra, czym bede sie mogl naprawde cieszyc.
pozdrawiam
stangret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gti 2500 jest dosc solidny w wykonaniu i nie zgadzam sie z opinia z powyzszego linku. Jest troche ciezki(ciezszy od xlt) i prosty w obsludze ale nie dla mnie, moze dlatego ze to moja pierwsza wykrywka, pomalu zaczynam ja rozumiec. Raz na jakis czas potrafi sie zawiesic (wystarczy go ponownie uruchomic i wszystko powraca do normy) Ogolnie bardzo fajny sprzet! ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podacie zasięg maksymalny np. na samochód, sprzedawca oficjalny nie podaje zasięgów. Zasięg maksymalny jest ważnym wskaźnikiem decydującym o sukcesie w poszukiwaniu militarki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem posiadaczem gti 2500 ponad 2 lata i powiem tak nic mi nie uleciało ani rozkręciło się nawet pęknięć nie mam pęknięć na cewce do której nie posiadam osłony mówię o cewce 9,5,posiadam też cewkę 12,5"na pewno jest to jedna z najbardziej stabilnych wykrywek nie tak jak minelaby,jeżeli chodzi o zasięg to hełm niemiecki spokojnie ciągnie z 1,2m test w powietrzu no i ramę można podłączyć z której jestem bardzo zadowolony po za tym jest to bardzo przyjazny sprzęt, co do wagi to xlt też waży około 2,4 kg i ma cięższą cewkę od gareta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie