Skocz do zawartości

ukraina


longwood

Rekomendowane odpowiedzi

Oho, to jest dobre, MK" wystąpil w roli adwokata cisa", oraz w roli oskarżyciela publicznego". MK" piszesz że to co ja napisalem jest jeśli nie żalosne-to bynajmniej nie na miejscu"; odpowiem ci w ten sam sposób : twój wywód w calej swej rozciąglości jest jeśli nie żalosny-to bynajmniej nie na miejscu .
Jesli cis" pozwala sobie na pewnego typu uwagi, to musi sie liczyć z adekwatną odpowiedzią.
Bylem wielokrotnie na Ukrainie i gdy czytam histeryczne posty co niektórych użykowników tego forum, to przychodzi mi na mysl tylko jedno : jedz do Polski, twoje auto już tam jest" (niemiecka reklama, przedstawiajaca tryb myslenia wielu wystraszonych Niemców). Ten sam tryb myslenia funkcjonuje w Polsce, w odniesieniu do Ukrainy...
Moim zdaniem bezpodstawna histeria !
Pozdrawiam i kolejnych przemyslanych postów i sukcesów w praktyce adwokata/prokuratora życzę,
kindzal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej pytałem - To może podzielisz się szczegółami, skoro wszystko można ?"
Niestety nie uzyskałem odpowiedzi, więc -
Jest takie przysłowie o mleku i krowie".- To przysłowie miało zachęcić kolejny raz do uzyskania czegoś więcej niż - Wszystko można, byle z wolna i ostrożna ..."
Tą adekwatną odpowiedzią było A znasz te o pieskach i karawannie ???"

Wszystko można, byle z wolna i ostrożna ..."
To jest przemyślany post mniemam.

MK - adwokat wyraził swój pogląd i zastrzeżenia, zresztą jak parę osób w tym temacie, jeżeli chodzi o Ukrainę i nie tylko. Na adwokata to może liczyć nieszczęśnik, któremu po przeczytaniu takiej bliżej niesprecyzowanej rady, czasem może noga sie powinąć. Niestety nie widzę o tym wzmianki w gwarancji". Widać są chętni do wypłacenia odszkodowania.

pozdra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można, byle z wolna i z ostrożna...bylo napisane żartobliwie i z pewną dozą ironii, niestety niektórzy użytkownicy przejęli się rolą i zrobili z tego aferę, jakiej sam Macierewicz, by się niepowstydzil :)

Tym akcentem kończę mój wklad, w tym wątku, bo jak powiedzial mędrzec : iech mądry ustąpi glupiemu" :))))

pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie