Skocz do zawartości

poradzcie co kupic,jabel?


garret

Rekomendowane odpowiedzi

witam.mam do wydania 400zl na wykrywacz prosty w obsludze ,bez bajerow,i zeby bral gleboko.czytalem o jablu.na oko bedzie ok, ale jaki?na baterie czy na aku,no i od kogo?zaznaczam ze nie mam bladego pojecia o samodzielnym skladaniu.moze ktos poda namiary na sprzedawce,lub zaproponuje cos innego.wiem,wiem,jest wyszukiwarka,szukalem,ale od czego sa koledzy...pomozecie?tu nie chodzi tylko o militarke,ale inne ciekawe fanty.dziekuje za podpowiedzi.pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ladnie.szukam na allegro i jest sprzet za ta cene,ale rozny ,do wyboru.wiem ze tu raczej bez reklamy, ale jak sobie poradzic?czy ma byc krajowy, czy nie?.a to mnie zazyles z tymi osiagami....jabla.pozdrawiam.moze cos jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morze coś źle złożyłeś, tyle razy byłem na poligonach to łuski wyciągałem z 50-60cm i na dodatek takie małe,jak na pierwszy wykrywacz polecam jabla, w razie gdyby poszukiwania się znudziły, to niema problemu ze sprzedażą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak,hs3,dobry sprzet ale nie za ta kase.moze jest cos za 4 stowy do kopania?mam garreta na monety,wiec teraz marzy mi sie teraz cos taniego i glebokiego.czy nie ma nic za ta cene?jabel przereklamowany?nie wierze.kto ma jabla,i moze go smialo polecic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie nie idzie w parze z głebokim.Jak dorobisz cewke do tego jabla około 40cm,to może wtedy.Ale nie jestem pewien,ponadto nie masz mozliwości regulacji siły dzwieku,nie masz namierzania itd.Nie twierdze że nim sie nie da cos wykopać,poprostu jest słabiutki i tyle.Polecac to ci bedzie go każdy kto go ma.Polecane sa wykrywacze z firmy penelektronik ,bodajze z sopotu.Ich sprzety są tanie,czasami sa na aukcji po 350-300zł.Poszukaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro nie chcesz jabla, to polecam sapera, sam go kupuje,tu masz inne.
http://www.allegro.pl/item291647433_wykrywacz_metali_md_3006_z_vlf_nowy_f_vat.html
http://www.allegro.pl/item290640218_wykrywacz_metali_nowy_3900d_express_wysylka_24h.html

SAPER
http://www.allegro.pl/item289855261_firma_saper_wykrywacz_metali_trapergwar_3lata_raty.html#photo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie za podpowiedz.ten saper wyglada niezle.ale ta cena...ktos wie po ile chodza uzywki sapera?i czy ten sprzet bierze tak gleboko jak podano?odloze,doloze i kupie,chocby z drugiej reki.pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@garrett z tego co wiem to saper tylko ciekawie wyglada a nie rozni sie wiele od jabla. Ja mam 2 wykrywki, pierwsza to Tesoro Silver Sabre na kolorki, a druga to wlasnie Jebelek ktorego uzywam do penetracji okopow, jest to gleboki statyk tyle ze bez dyskryminacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa,saper 93,teraz to mi kolka zabiles.tylu ludzi szuka pierwszego sprzetu za male pieniadze,no i jest!cena dobra,zasiegi niezle,na paluszki i aku,juz bym wzial ale czytam ze sprzedane..pytanie do sapera 93:czy ten sprzet jest jeszcze produkowany,jak wyglada serwis,czy pozostaja tylko uzywki?wielkie dzieki za powazne podejscie do tematu.pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
http://www.allegro.pl/item291443803_p_i_nowak_wykrywacz_metali.html
zapytaj może trochę obniży cenę i zastanów się nad tym sprzętem. widziałem go dużo razy w akcji , widziałem co kuzyn nim wyciągał i śmiało mogę polecić, może nie jest tak głęboki jak smętek ale łatwiejszy w obsłudze i przyjemniej się z nim chodzi . pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, podałem taki przykład. Trzeba czekać. Ziemia twarda to se nie pokopiesz. Ja niedawno kupiłem, dukata 5 (statyk/dynamik, dyskryma itp) za 110zł!!!Sa to wykrywki od polskiego producenta PENelektronik. Osobiście mam, ich wykrywacz, mastera II i jestem zadowolony. Swojego kupiłem za 330.

Pozdrawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie