Skocz do zawartości

skromna kolekcja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
hej manierkarz pokaż mi tam na dole masz chyba 2 wz.31 jaki maja sygnaturki te maniereczki i ta wz.38 to przedwojenn czy powojenna sygnaturki pokaż za tego kokosa to przepłaciłeś na allegro czasami są w super stanie za 40 zł ale ja tez mam taką jak twoja z przestrzeliną ma swój urok na allegro masz teraz carska do kupienia za 35zł takiej chyba nie masz i pamiętaj targuj się można dużo urwać z ceny nierzadko 50% jak co to pisz mogę ci czasami coś podpowiedzieć lub polecić jak chcesz pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz akurat Ci zdjęć nie zrobie bo się uczę ale mogę napisać:
Dobrze zauważyłeś - są to wz.31 ale sygnatury bardzo slabo widzoczne ale raczej klasyczne.

Wz.38 przedwojenna - Światowid Myszków 1939 i sygnowana klasycznie odbiorami,patentem i numerem.

Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zapału i fantów..wiadomo że są ludzie na tym forum co mają stany magazynowe..ale nie wszystkich na to stać,, ważne że przynosi kol. przyjemnosć....mysle że wiekszośc z nas na początku zaczynała od podobnych stanów ... jeszcze raz gratuluje i życzę powiekszania kolekcji..;-]]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menazka niedawno kupiona.
Ciekawe, że jest to strychowiec a każda część menażki ma inny odcień farby. Kociołek jest sygnowany GMM37 i ma ciemnozieloną farbe ( myślałem, że przed wojną malowali tylko w kolorze Feldgrau,lecz może został później przemalowany )

Dzięki za opinie i zrozumienie ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie