Skocz do zawartości

tomus krus ratuje nas przed hitlerem


hOOpOe

Rekomendowane odpowiedzi

Valkyrie nie jest niczym nowym a jedynie zrobieniem czegoś na nowo,tzw:remeik choć niech ktoś mnie poprawi jak się mylę.
W roku 2004 powstał film pt.Zamach w Wilczym Szańcu AKA Operation Valkyrie gdzie Sebastian Koch zagrał Stauffenberga którego to teraz ma zagrać Tomek i choć widziałem tylko ten z 2004 to i tak twierdzę że będzie o wiele lepszy od tego co ma przedstawić Tomek może dlatego że nie jest Holiudzkim cukierkiem !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi trailer nie hula, znaczy nie warto sięgać! Ale sięgam do tuby. Jestem zatrwożony. Wyjdzie na to, że Stauffenberg był z NATO, albo przynajmniej w MI 6 pracował. Oczywiście pomimo wielu udanych akcji (jako jedyny zawsze wychodził z nich cało) inny wywiad zrobił coś złego, bardzo złego i niestety nie udało się .Legenda umarła.Ale pamięć żyje, u nas amerykanów. Polaki, to te co z ruskimi mieli wojne w 80 roku, co im nie wyszła, bo i jedni i drudzy jej nie chcieli, a wogóle to ich(tych gupich polaczków)wywiad jest do dupy. Kto by nazwał technologię cudem(nad wisłą)? A że nasze murzyny tam leciały na tych ruskich w 20 roku, to mużyny zawsze lecom do gówna:(* oczywiście jest to sarkazm. swojak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie