Jump to content

tomus krus ratuje nas przed hitlerem


hOOpOe

Recommended Posts

Valkyrie nie jest niczym nowym a jedynie zrobieniem czegoś na nowo,tzw:remeik choć niech ktoś mnie poprawi jak się mylę.
W roku 2004 powstał film pt.Zamach w Wilczym Szańcu AKA Operation Valkyrie gdzie Sebastian Koch zagrał Stauffenberga którego to teraz ma zagrać Tomek i choć widziałem tylko ten z 2004 to i tak twierdzę że będzie o wiele lepszy od tego co ma przedstawić Tomek może dlatego że nie jest Holiudzkim cukierkiem !!!
Link to comment
Share on other sites

Mi trailer nie hula, znaczy nie warto sięgać! Ale sięgam do tuby. Jestem zatrwożony. Wyjdzie na to, że Stauffenberg był z NATO, albo przynajmniej w MI 6 pracował. Oczywiście pomimo wielu udanych akcji (jako jedyny zawsze wychodził z nich cało) inny wywiad zrobił coś złego, bardzo złego i niestety nie udało się .Legenda umarła.Ale pamięć żyje, u nas amerykanów. Polaki, to te co z ruskimi mieli wojne w 80 roku, co im nie wyszła, bo i jedni i drudzy jej nie chcieli, a wogóle to ich(tych gupich polaczków)wywiad jest do dupy. Kto by nazwał technologię cudem(nad wisłą)? A że nasze murzyny tam leciały na tych ruskich w 20 roku, to mużyny zawsze lecom do gówna:(* oczywiście jest to sarkazm. swojak.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information