Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bodziu000000

Wrzesień 1939 - Zdjęcia (część 7)

Recommended Posts

Czas na nową część, bo Bocian nakrzyczał :)

Link do poprzedniej:
http://www.odkrywca-online.pl/wrzesien-1939-zdjecia-czesc-6-,532682.html#532682

Pzdr
Bogdan

zastanawia mnie dlaczego robicie te wodne znaki na swoich zdjęciach? Jeśli chcecie je zabrać ze sobą do grobu to wogóle ich nie publikujcie...aaaa zapomniałbym , wzbudzenie zazdrości obok sobkowatości to tez silne, przyjemne i zniewalające uczucie... trochę altruizmu koledzy!

A w czym Ci one przeszkadzają?

Nikomu nie chodzi o wzbudzanie żadnych negatywnych uczuć. Chodzi o zebranie w jednym miejscu i udostępnienie możliwie największej liczby zdjęć na konkretny temat. To, że ktoś tu wstawił zdjęcie nie znaczy że automatycznie jest w jego posiadaniu. A istnieje też pojęcie prawa własności, prawa autorskiego i takich tam.

A tak na marginesie - pliki ze zdjęciami w wątkach umerowanych" są pozyskane (w kolejności malejącego udziału) z Ebay, Allegro, stron www, są skanowane z książek i innych wydawnictw, a następnie wrzucane tutaj na serwer. Miej pretensje do ludzi sprzedających zdjęcia na aukcjach internetowych.

PS. Wercyngetoryks, bądź dobrym kolegą i pożycz mi samochód na weekend. Okaż rochę altruizmu" ;)

Kielce
Wercyngetoryks - masz tu link do aukcji jeśli kupisz będziesz miał fotki beż miarki. Powodzenia .http://www.allegro.pl/item277518077_zdjecia_wojna_wrzesien_1939_hitler_kielce_ulan.html

kiiedys ogladałem tutaj zdjecie przedstawiajacw wojsko niemieckie widac było fragment rynku i stojace motocykle i ciezarówki .Ja to miasto zidentyfikowałem

kiiedys ogladałem tutaj zdjecie przedstawiajacw wojsko niemieckie widac było fragment rynku i stojace motocykle i ciezarówki .Ja to miasto zidentyfikowałem

• Create New...

Important Information