Witam.Wymiary skrzynki 52,5 cm, 35 cm i wysokość 20,5. Na skrzynce ledwie widoczny napis pak 40. Na skrzynkę amunicyjną do armaty chyba za krótka, wewnątrz są trzy okrągłe wyżłobienia o średnicy 4 cm. Pytanie do czego mogła służyć ta skrzynka? Pozdrawiam.
Question
majros
Witam.Wymiary skrzynki 52,5 cm, 35 cm i wysokość 20,5. Na skrzynce ledwie widoczny napis pak 40. Na skrzynkę amunicyjną do armaty chyba za krótka, wewnątrz są trzy okrągłe wyżłobienia o średnicy 4 cm. Pytanie do czego mogła służyć ta skrzynka? Pozdrawiam.
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.