pioniu73 Posted September 30, 2007 Author Posted September 30, 2007 witam ...czy wie ktoś co to za cudeńko.....wykopane z pod bydgoskich okopów
pioniu73 Posted October 28, 2007 Author Posted October 28, 2007 bardzo podobne ....Cokolwiek by to nie było skończyło na złomie ...szkoda teraz żałuję Dziękuję wszystkim za pomoc
pioniu73 Posted September 30, 2007 Author Posted September 30, 2007 witam ...czy wie ktoś co to za cudeńko.....wykopane z pod bydgoskich okopów
maxikasek Posted October 29, 2007 Posted October 29, 2007 A nie będzie to podpora, taka jak w samobieżnych dźwigach czy drabinach?
krystian-szabla Posted September 30, 2007 Posted September 30, 2007 wyglada jak noga od mozdzierza ... ciekawszy jest ten chelm w tle z chyba calkiem niezla blacha .
Rahirha Posted October 28, 2007 Posted October 28, 2007 Cześć. Może ten wykopkowy fancior ma coś wspólnego z przedmiotem ze zdjęcia. Wygląda podobnie. Pozdrawiam.
pioniu73 Posted October 1, 2007 Author Posted October 1, 2007 gratuluję spostrzegawczości ,jeszcze ciekawsza jest ta skórzana saszetka z bitym nr ...i napisem MG42
Question
pioniu73
witam ...czy wie ktoś co to za cudeńko.....wykopane z pod bydgoskich okopów
8 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.