Rahirha Posted September 30, 2007 Author Posted September 30, 2007 Cześć. (Wykopany w dniu wczorajszym fancik. Proszę o kilka informacji, kto i w jakim okresie nosił takiego orzełka. Z góry dzięki. Pozdrawiam.
Rahirha Posted September 30, 2007 Author Posted September 30, 2007 Cześć. (Wykopany w dniu wczorajszym fancik. Proszę o kilka informacji, kto i w jakim okresie nosił takiego orzełka. Z góry dzięki. Pozdrawiam.
Question
Rahirha
Cześć. (Wykopany w dniu wczorajszym fancik. Proszę o kilka informacji, kto i w jakim okresie nosił takiego orzełka. Z góry dzięki. Pozdrawiam.
4 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.