Skocz do zawartości

trojmiasto i okolice


Bil

Rekomendowane odpowiedzi

To bardzo smutne że Latebra już nie istnieje...Bardzo. Dobry pomysł, odpowiednia do postawionych zadań forma prawna. Fajny lokal. Pozdrawiam wszyskich BYŁYCH członków Latebry. Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
wiajcie bede w niedziele pod kosciolem przy molo w niedziele 18,01 o godz.17 jak zrozumiałem?teraz niechce mi sie pisc ale mam pewne zastrzezenia i uwagi ruwniez prubowałem kiedys cos takiego złozyc ze znajomkami byly spotkania lokal /rewelacja/ papiery w sadzie protokoly ze spotkan osob ze 20 i co 2 o przepraszam 3 spotkanie i.....
..to jest juz koniec.."/byl.nie jest wcale latwo.wydaje mi sie ze załozenie Bil-a bylo inne.ja z kolega spotykamy sie co tydzien chodzimy do lasu czasem bez piszczalki po to zeby isc i obpoczac o zony,popatrzec ruszyc fantazje tu stanowisko MG tu narzedzia to chyba warsztat a tam szpital i uwazam ze to jest piekne.chodzenie i liczenie o za to 20,00zl a za to 100,00 zbliza sie jarmark to poczekamy i bedzi 120,00to jest bzdura!zaczynacie liczyc na dotacje a jeszcze nic sie niedzieje konkretnego a juz sie zaczyna liczenie i to blad.chodzmy razem do lasu np z sobieszewa do swibna od tak jak ktos chce to maszynka w reke i idziemy porozmawiamy,ustalimy szczeguly o statusie i nastepnych spotkaniach,moze jakis browarek po drodze nie zmarzniemy gwarantuje.ale mialem sie nie rozpisywac a tu prosze.dobra pogadamy na miejscu.pozdrawiam milosnikow eksploracji na calym swiecie.

igok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czolem chlopaki!!!!!
Widze, ze mimo wszystko kilku nas bedzie :) mam nadzieje, ze uda nam sie cos ustalic a przedewszystkim rozwiac wszystkie watpliwosci
Pzdro
BIL
Ps. jesli ktos bedzie mial problemy z dotarciem niech sie odezwie na kom. 607888817
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich
Po ostatnich wypowiedziach widze ze nie za bardzo chcecie legalizowac swoje przedsiewziecia.Szkoda.Zaluje tez ze nie moglem byc na spotkaniu(postaram sie to nadrobic).Ilu was sie spotkalo?Ilu jest chetnych?Moze mozemy powtorzyc spotkanie w przyszly weekend?
Podzdrawiam
Heruss(marcin)

PS.bylem w lodzi w sobote na Moto weteran bazar, ale bylo smutno porazka totalna, jedyne co oko cieszylo do grupy rekonstrukcyjne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam. Na wstępie chciałbym sprostować - sprostowanie Bociana: LATEBRA istnieje i nie ma zamiaru rozwiązywać się. Wciąż ma swoją siedzibę przy ul. Arkońskiej, do której zaprasza WSZYSTKICH zainteresowanych ruchem eksploracyjnym. W miłej i rzeczowej atmoswerze - w końcu sami fachowcy(cha,cha)możecie dyskutować o wątkach waszej i naszej czyli wspólnych zainteresowaniach. Nie obliguje to do wstąpienia do fundacji - jesli uznacie, że warto sami z tym wystąpicie.
W związku z powyższym mamy zamiar w najbliższy wtorek 3.II.04 lub w piątek 6.II.04 dokonać projekcj slajdów z naszych przedsięwzięć - eksploaracja bunkrów itp.

Pozdrawiam w imieniu członków LATEBRY
SP - 17.

P.S. Wszelkie zapytania i info tu na stronie i pod moim mailem yrekm@wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ponieważ projekcja slajdów nie doszła do skutku mamy zamiar ponowić ją w dniu 06.II.04 (piątek) w siedzibie LATEBRY ul. Arkońska 7/1, o godz. 18:30. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

P.S. Podaję tel. do prezesa fundacji kol. Krzysztofa:
0604 382 422
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
Jestem ciekaw czy wszystko tak nie dochodzi do skutku" w Waszej organizacji?Czy probujac przyciagnac nowych czlonkow nie probujecie ratowac Latebry przed totalnym upadkiem.Moze czas zalozyc cos nowego i odswierzyc uklady miedzy ludzmi a nie brnac dalej na oslep?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !!
MOIM ZDANIEM: wątek o padnięciu Latebry został już wyjaśniony więc nie ma sensu tego komentować bo do niczego innego to nie doprowadzi jak tylko do kwasów pomiędzy grupami.
Trzeba by raczej postawić na współpracę, korzystanie z ich doświadczenia w zamian służąc swoją pomocą w razie potrzeby.
Jest wolność wyboru i każdy może zapisać się, lub nie tam gdzie ma ochotę, dlatego uważam że w propozycji Latebry /slajdy/ nie ma nic złego a nawet moze to zaowocować przez poznanie się i nawiązanie kontaktów.
A jezeli ktoś tam wstąpi jego wola i ja to szanuję .
Wiem ze sam tam raczej się nie zapiszę ale patrzę na to pod względem ekonomicznym ;), jestem z Gdyni i dlatego będę szukał czegoś bliżej.
Z ludzi z Latebry dobrze znam tylko SP17 i mogę o nim powiedzieć ze jest to równy gość i wypady w jego towarzystwie należą do udanych, jeżeli reszta fundacji jest taka sama to należy tylko się cieszyć że się jest w ich gronie .

pozdrawiam wszystkich odkrywców, fedrunk ;)




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie