Skocz do zawartości

Bzura 2007


yama02

Rekomendowane odpowiedzi

okaul ... to mam juz nie stac w kolejce do tego interkomu? :)

kamilo ... ja akurat koordynowalem bitwe (naturalnie w policyjnym mundurze :), ale czterech policjantow wzielo udzial w potyczce otwierajacej bitwe ... oslaniali razem z ON wies, a potem ewakuacje ludnosci i dziewczyn z PWK.

Co do michy w niedziele, moge tylko dodac, ze informacje gdzie jest obiad podalem przez naglosnienie po zakonczeniu inscenizacji granica 1939" ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 240
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Informacja na temat wydawania posiłków była dostępna na stronie imprezy www.bzura.1939.pl :

7.Posiłki ciepłe w sobote i w niedzielę będą wydane na polu rekonstrukcji. Sobota, od 13.00, w okolicy trybuny centralnej, niedziela od 12.30 - zakole rzeki Bzury.

Została też podana na odprawie dowódców w piątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek -> spoko wodza indiańskiego... jak będziecie mieli do czego wsadzić - dostaniecie, znajdzie się jakiś i dla Ciebie.
Poza tym chcesz żeby Daniel miał odbite nery??? Kto nam będzie tak ślicznie PzII jeżdził???
Zresztą zawsze Wam Okejos może pożyczyć - no nie? Przenośny jest...

:-)

K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki
jak dorwe tych Polacken co strzelali z możdzierza z jakis dziwnych ączków" to im te mozdzierzyki rozjade.
toz to leci gdzie chce
mi walneło koło twarzy i poparzyło ucho a koledze poparzuło nogi. jak lezałemn na pancerzu i słyszałem to ziiiiiiiiiiii. to sie cholera kuliłem zeby drugi raz nie dostac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem trochę zdjęć z niedzieli:

http://picasaweb.google.com/marcus.breslau/Bzura200702

Jest tam m.in. dowód na haniebne niedotrzymanie warunków regulaminu na wyposażenie z 1939 :))))

http://picasaweb.google.com/marcus.breslau/Bzura200702/photo#5111265887785884466
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ciągłego dymienia sie zniszczonych pojazdów, to wystarczy metalowe wiadro i odpowiednia ilość świec dymnych, a nie jedna 3-minutowa na pojazd.
W sprawie kanistra z 42 roku, oczywiście biorę za to całkowita odpowiedzialność. Tak, jak za błędy i niedopatrzenia, które oczywiście mogły mieć miejsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie