Skocz do zawartości

ZLOT - PARCZEW


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja też tego lacha znaju;),
dzięki Ci Kamilu za wszystko, dzięki tobie poczułem zupełnie nowy wymiar rekonstrukcji. Dotknęły mnie zupełnie nowe doznania. Nawet nie chodzi mi tu o ogólny klimat i atmosferę całe imprezy, bo oczywite jest to, że jest to zawsze niepowtarzalne przeżycie. Będąc w polskich szeregach poczułem w końcu to coś. Nie byłem na na II ogólnopolskim zlocie grh w Parczewie. Byłem na ziemi parczewskiej 64 lata wcześniej...
Dziękuję wszystkim za to, że poprostu byli, są i mam nadzieję, że dalej będą...

Dziękuję Ci Kamilu, Wilku, Zbyszku, Kacprze, Andrzeju, Grzesiu, Miśku, Robercie i wszystkim innym.
Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was kamilo ze ktoś nie przyjechał to jego strata a że sie tłumaczą ze mają auta zepsute czy coś innego to ich sprawa my jakos daliśmy rade a że mielismy chyba najdalej to nie ma znaczenia było super nawet mamy nową ksywe ermosiki"haha i za rok też przyjedziemy i znowu przegramy ale warto
ps pozdrowienia dla zonki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witam serdecznie wszystkich uczestników II Zlotu GRH i Bractw Rycerskich , który to odbył się w Parczewie. Osobiście dziękuję Wam za przybycie i wsparcie Kamila w tym bardzo trudnym zadaniu.Wszyscy pracowaliście na odpowiedni sukces. Fotki jakie przedstawił Joasiek mówią bardzo wiele . A co ? A to ,że było bardzo uroczyście , wesoło i hucznie ! I III Zlot będzie jeszcze bardziej huczniejszy.
Pozdrawiam serdecznie AK - Wilczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie