Skocz do zawartości

Żołnież już nie- nieznany ?


leszek69

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zauważyć że nic nie przekręciłem, a udało się jednak fakty połączyć w całość. Napisałem Leszku o szlechetności twojego tematu, więc nie powinieneś mieć pretensji, no chyba że odkryłem coś czego nie powinienem, to przepraszam :-)

Wracając do tematu, na drugiej stronie jest 1913 to chyba rok jego urodzenia. W 39 miał więc 26 lat. To dosyć ważna informacja w identyfikacji czy chodzi o tego czy też innego Glinkę.

Pozdrawiam,
Pokemon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Pokemon-nie mam pretensji,jedynie trochę mnie irytuje że koniecznie chcesz się doszukać brudów,jedyne co chciałem zataić to miejsce odnalezienia nieśmiertelnika,ktoś bystry kojarząc datę i formację bez trudu może je odnaleźć ,do czasu odnalezienia rodziny poległego chciałem aby było tam spokojnie.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brudów? Nic podobnego. Jak sam napisałeś marzyłeś o wykopaniu nieśmiertelnika. Kiedy go już zdobyłeś, zrozumiałeś że coś jest nie tak. Jesteś OK gość, więc cie pozdrawiam gorąco i życzę sukcesu w szczęśliwym finale tej sprawy!
Pokemon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie