Jump to content

Poszukuje płaszcza motocykowego wh

Recommended Posts

No to chłopie masz problem czasami sie pojawiają cena zaczyna sie mniej wiecej od 700zł za orginał ale do podklejania(odpadającej gumy) i do szycia albo sa poskracane i psuje to efekt.Powojenne sie zdarzaja sa to szwajcarskie plaszcze policji różnią sie troche kolorem(zielonkawy zamiast szary) i dodatkowa kieszenia na piersi (patrz strona wiLKA ZANADRMERIA WH.Pozatym trzeba w takim plaszczu przeszyc guziki bo w nim są wieksze i inne poztym pojawiaja sie w nich napy w rekawach.One są najlepsze na reko orginału szkoda.Znajdz moj temat (żandarm WH płaszcz) tam znajdziesz wiecej informacji a jak nie to dzwon przeslij mi maila a ja Ci podam numer pozdrawiam Klemens
Ps nie kupuj francuskich bo bedziesz w dziwadłach!

Dokładnie tak, to jest francuski płaszcz z aukcji Allegro, na której jest za 250 PLN. Problem w tym, że mało ma on wspólnego z wojennym oryginałem - m.in. brak na plecach charakterystycznej pelerynki".

Pozdrawiam
Hindus

Poprzednim razem pokazał i mu ten płaszcz nie poszedł, dlatego pewnie w tej aukcji postanowił zrezygnować z tego szczegółu - dyplomatycznie tylko wspomniał o różnicy w wyglądzie pleców" w opisie tego płaszcza ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information