Skocz do zawartości

Ostrów Wielkopolski- rekonstrukcja


Rekomendowane odpowiedzi

Dyzik napisał wszystko konstruktywnie, bez emocji, pokazując błędy - w końcu widzowie imprezy mają prawo do konstruktywnej krytyki - chyba, że imprezę robimy dla siebie, ale wtedy, po co to ogłaszać i wpuszczać widzów?

To, że obrazy wyrwane są z kontekstu, nie zmienia faktu, że pokazują błędy, które opisali Przedmówcy - i nie mają na celu ataku na Organizatorów, tylko pokazanie, czego na przyszłość unikać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Hm, niby wszystko ok., ale czy napewno, ktoś zrobił imrezę, ktoś brał w niej udział, ktoś się postarał...i chwała im, tylko po co nazywać to wszystko rekonstrukcją, skoro jest tyle rażących łędów" (przedewszystkim strona niemiecka). I nie usprawiedliwia organizatorów", że chcieli, że pierwszy raz, że za rok bedzie lepiej...jak przylgnie do imprezy chałtura to tak zostanie, trzeba było się przygotować odpowiednio a dobrą rekonstrukcje zrobić za rok, a w tym poprzestać na pokazaniu sprzętu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę patrzeć na tego amerykańskiego generała czy być może zacz pułkownika?Któż to wie , a może majora?Nieważne .Ale czyją kapitulację on przyjmował Vietkongu" czy być może Iraku?No bo mundur jego raczej predysponowałby go brania udziału w kapitulacji z okresu wojny wietnamskiej czy jakiejś innej , no ale nie z drugiej wojny. No być może guziki ma drugowojenne .
No to już inna sprawa i jakiś szacun za wierność ideałowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mocno fakt, ze tak osadzone w realiach towarzystwo firmujące sie jako willys jeep club polska dokonało takiego czegoś - ni to rekonstrukcja ni widowisko a najbliżej temu do festynu. Panowie z tego klubu od zawsze byli znani z niecheci do dyscypliny wojskowej a nawet rekonstrukcyjnej , z niecheci chociażby do odkrecania tablic rejstracyjnych od swoich (wspaniałych skąd inąd) willysów z lubości do quasi rekonstrukcyjnego traktowania wszystkich wokoło i z podejsca czysto imprezowego" do rekonstrukcji, ale to co miało miejsce w Ostrowie to dowód na to , ze panowie ci nie czytają tego i innych forum, nie śledzą stron poświęconym rekonstrukcji a jedynie zapatrzeni są w swoją wielkośc , bo : mam jeepa" postanowili zaistnieć. A przeciez mogli się spytać.. mają wśród swoich sympatyków ludzi ( co jest tajemnicą poliszynela), którzy wiedzą jak to się robi... coz bezkrytyczna wiara w to , ze jest się wielkim, bo ma sie samochód...(jedni mają samochód za 40 tys. a inni mają czołgi za 400 tyś. i sie nie puszą) rozgłos jaki bez doświadczenia rekonstrukcyjnego nadali swojej imprezie sprawił, że niestety wyszli na ..... początkujących amatorów .. choć tyle już lat siedzą w temacie" - szkoda , bo to naprawde wartościowe środowisko i sympatyczni ludzie... szkoda , ze nie słuchają dobrych rad...i sami wiedzą lepiej - jak wiedzą i jak potarfią wyszło w Ostrowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Y to jest rekonstrukcja , podobne raczej do pikniku gdzie uczestniczą dzieci.Podstawowe bledy a dobry ten gdzie w lewej rece niesie mausa a na prawym ramieniu odwrotnie mg42 i te jeszcze naboje w mg...A po 2 a zreszta niechce mi sie pisac.Ludzie grunt to stare zdjecia i zapiski a nie widzialem na filmie...
Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moj pierwszy post na odkrywcy.Pisze w imieniu sprzedawców! Ta pseudo giełda to poprostu jedno wielkie dno. Panowie co to miało byc ? Rozumiem, ze to pierwsza impreza itd ale po co to wszystko ? zero reklamy zero niczego. Dla mnie to był zjazd kolesi,koleszków od kieliszka i do pogadnia... A ta rekonstrukcja zenada. Z tego co widziałem to organizator jeszcze 30 min przed zabawa nie wiedział co gdzie i jak...
I to ma byc jak to kolega Kaktus ujał ajwieksza impreza tego typu". Badzmy panowie powazni. Szkoda, ze wyszło tak a nie inaczej. A mogło byc lepiej. Moze za rok? Ale juz bez mojej osoby.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. zjazd kolesi,koleszków od kieliszka i do pogadnia" trafne, nawet bardzo trafne spostrzeżenie. Co to organizacji to rzeczywiście momentami to był pożar w burd.eee ww agencji towarzyskiej... Wnioski wyciągamy.A kolega KaktuS nie napisał nigdzie że to będzie rekonstrukcja i nie - proszę sprawdzić w moich postach i info imprezy.
Wracając do foty z 2007-08-27 13:48:00 to moje zdjęcie zrobione ok godziny przed spektaklem. Czyli jak sie chce to można każdą imprezę sprowadzić do zera, odpowiednio preparując materiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.K. kolego Jegomosc super refleks i oczywiście masz rację. Za ciężki mam Enter w firmie czyli nie można jednocześnie forumować i rozmawiać przez telefon. Nie dopisałem reszty: powinno być - Przed odjazdem na bazę. Jeżeli dostanę jutro foty mojego znajomego fotografa na pewno zamieszczę je w galerii, a tu dam link.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie