Skocz do zawartości

suvergin gt-wymiana doświadczeń


nunki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 731
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Sluchawki niestety :) tez ich nie moglem na poczatku zdzierzyc teraz bez nich nie wyjezdzam :) duzo lepiej bedziesz wiedział co zalega w ziemi :) pozd szajka a z glebokimi sygnalami dalej mam problem przyjade na szkolenie do kogokolwiek :) zakopalem gleboko fanta i jakos nie za bardzo swiezyzna jednak nie dziala jak zalegajacy fant pozd szajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najtrudniejsza rzecz do opanowania w GT , interpretacja tych cichych , głębokich sygnałów, też sobie z tym nie radzę,
przez to że zazwyczaj odpuszczam te ciche piknięcia a jak nie kopiesz tego to się nie nauczysz . Im częściej się chodzi z GT tym lepiej to czucie sygnałów wzrasta. Chyba idąc za waszymi radami spróbować słuchawek.
Panadam12 wydaje mi się ,że worek nie przeszkadza ,Sovereign jest dość głośny aby worek tłumił sygnały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mieszka w Sławie. Chetnię pokarze co i jak , trzeba najpierw zorganizowa spotkanie myśle że po świetach i po nowym roku . Można to zorganizowac na jakimś neutralnym gruncie. Ale to wszystko do dogadania ja bynajmniej jestem otwarty i chętnie pokarzęi wytłumazę co i jak na live
pozdr.
aniolg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko wczoraj pochodziłem trochę po okopach i w sumie jako ze mam kłopty z interpretacja na all metal postanowiłem pochodzić na kolorze wyłączyłem iron mask i wykopałem garnek" z jakis 60 cm pytanie moje jak duza rożnica jest miedzy zasiegiem kolor a all metal bo duze przedmioty standardowo i tak pokazuje jak kolor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zależy jaki wielki ten garnek ale na pewno różnica jest z zasady działania wykrywacza. osobiście według mnie od 30% do 50%. Według mnie zasada jest prosta chodzę dany teren na kolorek potem all metal . Okopy zdecydowanie na all metal bo chłopaki to co było na wierzchu to powybierali. najlepiej jest na terenie już przeoranym gdzie byli już wszyscy bo to co zwierzchu to nie przeszkadza a na 80% głebki wykop to ciekawy fant i w dobrym stanie. kol szajka . Zwracaj szczególną uwagę w tym wyrywaczu na all metal + pinpoint na słabe sygnały te najcichsze delikatne - ledwie słyszalne- szczególnie na większym obszarze niż daje np sygnał po odłamku . one zapewniają najwiecej pociechy.
pozdr Aniolg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie