Skocz do zawartości

okolice Poznania vol. 3


kaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Ja z rana jestem uziemiony ale za to popołudniu na małą chwilkę mógł bym wyskoczyć.
W związku z ograniczonym dostępem do netu proszę PG o kontakt poprzez sms-a.Jeżeli jedziecie rano to proszę o mały raporcik już po na komórę.
Co do Sv to już spać przez niego nie mogę;)a jak już zasnę to śni mi się moneta której i tak nie mogę dotknąć ;)
Waleriana nie pomaga,alkohol też!!!!!!!!!!!!!
Pomocy!
Pozdr.281
Co do ben-a to na razie nie odpiszę bo szuka twojego numeru PG na forum,a no to się naszuka:)hahahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 209
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
witam, dopiero z pracy wróciłem i numer do PG już dawno znalazłem ale czekam na odpowiedni moment żeby zadzwonic. Samochodu nie mam i tu jest problem,zawsze mnie może dowiesc dziewczyna ale ona ma dwu-osobówke a jutro to pracuje do 12ej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
PG-ben cię namierzył!
Teraz uważaj kopiąc bo odpowiedni moment i trach!zadzwoni i .......?
ben-powiadasz do dwunastej pracuję,więc może po południu wyskoczymy?
Coś cisza na forum,czyżby Sv wrócił i teraz z PG śmigają?
Pozdr.281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda faktycznie dziś do... Ale udało nam się na godzinkę z 281 urwać :) Efekty co prawda marne, u mnie jak zwykle łuski (Maus i Pepesza), a jedyne z czego jestem zadowolony to, bardzo ładny stan 1 grosza 1928 :D
Gdyby ktoś chciał, planujemy z Kamdrumem jakiś wyjazd o 7.30, szczegóły najlepiej na priv.
Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nocnej wycieczce pod Leszno, mi niestety nie udało się wstać :( ale przynajmniej moją babeczkę wysłałem do domu, będzie trochę więcej czasu :)
Ciekawe co u was?
Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.
Pola w tych rejonach są b. urodzajne.
Miałem okazję pochodzić przez pół dnia z 2 znajmomymi Szwagra - jeden szperał na Minelab Sovereign Elite, a drugi z Minelab Explorer II.
Osłuchanie mojego wykrywacza ( ok. 400 godzin pracy na Solarce )dało dobry efekt - walka była wyrównana.
Sv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Właśnie sobie pomyślałem o tym samym PG;)
Trzeba znowu chłopaków zebrać na weekend i gdzieś wyskoczyć.
Może jakieś propozycję?
Czekam z niecierpliwością.
Ja trzepie cały czas okolice nadwarciańskie,prawy brzeg lecz coraz bliżej Poznania,co prawda jeszcze sporo do miasta ale...:)
Pozdr.281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pomysł jest jak najbardziej dobry.

Fajnie by było zrobić gromadny wypadzik w starym stylu. Oczywiście pewnie zaistniałyby pewne rozbieżności zdań co do profilu miejscóweczki (militarny/numizmatyczny), ale na pewno do jakiegoś konsensusu byśmy doszli :)

Chodzi za mną ostatnio Biedrusko, ale do tego trzeba by wsparcia Bonza i Romkola :)

A Wy macie jakieś pomysły ?

Pg - co do Pyry, to faktycznie nowy wątek militarny trafił w me gusta. Teraz jeszcze czas coś mądrego tam skrobnąć :)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... Faktycznie w większej gromadzie dawno nigdzie nie byliśmy, i żeby trafić dobre miejsce gdzie dla każdego coś by się znalazło :) Może faktycznie okolice Biedrusko-Radzim zwiedzić?
Kamdrum to do boju :) dział łuskowy" powstał specjalnie z myślą o twoich dokonaniach!
Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co chłopaki?
Sypiemy w niedzielę na Biedrusko? Póki co bonzo milczy, a bez jego znajomości terenu to byłoby pewnie trudne zadanie...
Bonzo - żyjesz ?

W każdym razie romkol wyraził chęć( bez niego też misja by się nie powiodła), a to już dobry znak :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie