Skocz do zawartości

 CENZURA W FORUM!


Gość Piotr Piwowarczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo się cieszę że ktoś posiada kopie. Powtarzam jeszcze raz nie usunąłem tych postów z żadnych względów ideologicznych, ani poprzez znajomość z K.B i innymi osobami. Oba posty , zarówno oskarżenia i odpowiedź na nie były zamieszczone podobną ilość czasu. To nie jest czat, ani irc.
Jeżeli kogoś w jakikolwiek sposób pokrzywdziłem to proszę bardzo jeżeli oboje zainteresowani Panowie przyślą lub umieszczą na forum jasne i klarowne wyjaśnienia , to nie widzę problemu aby sobie wisiały. Bez straszenia policją, sądem, bez robienia taniej sensacji. Chodzi mi głównie o to że wypowiedzi te wywołały sporo niepotrzebnego zamieszania i jest to kamyczek puszczony z góry który wywoła lawinę.
Jeszcze raz powtarzam, nie zostało to usunięte ze względu na jakiekolwiek prośby i naciski.
A co do mojego silnego związania z fundacją to jest ono tak silne że ostatni raz byłem tam ponad rok temu, i zdążyłem zaliczyć przez parę lat akcje w malborku, gniewie i podczelach. I nie mówię tego ze względu na chęć jakiejś \dezercji\", albo wypierania się. Wkurza mnie po prostu znowu stawianie domysłów jako pewnik. I dlatego właśnie skasowałem poprzednie posty.
I jedno mnie martwi, znowu napędza się ten sam bzdurny mechanizm - moja odpowiedź spowoduje kolejne komentarze które to spowodują kolejne. I zanim się spostrzeżemy zrobi się znowu bałagan, więc skończmy to raz na zawsze. A na koniec stwierdzenie \ chórzliwie\" usuniętych.... to już mi się nie chce nawet komentować.
I tylko mam nadzieję że poprą mnie tutaj osoby którym zależy aby to forum służyło wszystkim w jednym celu a nie zamieniło się w bagno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Panie Bocian w mojej wypowiedzi padło choć jedno słowa związane z :„policja, sąd, zabiję, ON jest bandyta itd.??? Czy moje wyjaśnienia, sprowokowane zamieszczonymi na waszych łamach postami nie było wystarczająco klarowne, dokładne? Czy próbowałem choć przez chwilę kogoś w sposób jawny dyskredytować, obrażać, czy pomawiać? Faktem jest , ze pojawiły się pewne fakty, które zostały przypisane pewnym osobom- tylko jednak te, które były wcześniej wymienione przez Klabe i Plicha, .
Zamieszczając na Waszych łamach swoją, wydawało mi się wywarzoną odpowiedź na wywołany temat-miałem nadzieję, że autokrytycyzmem i szczerością co nieco oczyszczę powietrze- wręcz zaduch „szykującego się skandaliku”. Byłem i widziałem, więcej uczestniczyłem i organizowałem w pewnym okresie swego życia działalność, która w ocenie wielu osób ( po części – w dniu dzisiejszym- także mojej) nie była zgodna z przyjętym prawem i moralnością. Człowiek wiele błędów w życiu popełnia-moja „eksploracyjna „ droga powinna być przykładem dla najmłodszych „gorących głów” jak nie należy w pewnych okolicznościach postępować. Mam odwagę dziś przyznać się do wielu błędów- ale nigdy nie zgodzę się z defensywnym sposobem postępowania większości esploratorów, którzy codziennie przechodzą ... znowu za dużo..
Dlatego , pozwalam sobie raz jeszcze zamieścić moją odpowiedź na REWELACJE Panów Klaba I Autor, z nadzieją , że tym razem ich nie usuniecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba juz starczy !!!
:&#8222 >? :&#8221 ?? Co to wogole jest ?
Teraz niech wyszscy odpowiedza na moje posty \Tunel w wwa\" i MRU ,wogole poszukuje jakich zdjec MRU z czasow dzialania...i wogole kogoz z kim mogl bym pogadac na temat MRU.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu Pana zareagowal! Czekam na panska odpowiedz na moj email. A Panski tekst to wiele nowych ciekawostek! Niech Pamn wiecej napisze o Latebrze i Prezesie Bartniku i nie zapomni opowiedziec nam wszystkim o udzile w tym pracach innych Panow tytulowanych. Za zdawkowy material o Droscie-dziekuje i prosze o zrodla informacji. Prosze sie nie uchylac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Szanowana Redakcjo!

Szanowny kolego Bocianie!


Robię to z wielką przykrością tym bardziej, że niespełna rok temu byłem stanowczym przeciwnikiem cenzury w jakiejkolwiek postaci. Czas pokazał, że koledzy którzy się za nią opowiadali mieli jednak rację.

Mam dość ataków, głupich propozycji i idiotycznych telefonów i w związku z tym zwracam się do kolegi Bociana o wykasowanie zawartości postów mojego autorstwa zamieszczonych na tej stronie i zatytułowanych kolejno: „Cenzura” i „re:Cenzura”.


Z poważaniem

Piotr Piwowarczyk

0503741307

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Nie no...po prostu przegięcie pałki:( - gorzej niż w naszym sejmie.
Faktem jest że forum po woli zmienia się w pole bitwy - co raz więcej sfrustrowanych osób wyładowuje się na jego łamach, zamiast na kozetce u psychoanalityka (bez obrazy).
A szkoda, bo forum tematyczne powinno służyć wymianie informacji i relaksowi, a nie wylewaniu kubłów pomyi w co drugim poście.

I tak będzie do chwili w której Bocian wprowadzi logowanie - wyeliminuje to przynajmniej anonimowych zadymiarzy - za czym bezwzględnie jestem.
A co do cenzury, to tak jak na innych gęsto uczęszczanych forach, nie ma nic niezwykłego w moderowaniu postów. Złotego środka na odbagnianie nie ma - podobnie jak na pyskujących posłów wyprowadzanych przez straż sejmową;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienia tyle, co wstawienie drugiego zamka do drzwi przeciw zlodziejom, oni tez moga kupic wiekszy łom i włamią się do chałupy. Logowanie nie rozwiąze problemu, logowanie ma go w jakims stopniu niwelować. To pierwsza sprawa, druga - o co tak naprawde chodzi tym co skiełczą na cenzurę"? Płacicie podatki na ta strone, wstep jest za pobraniem kasy z karty kredytowej? Nie podoba sie to wynocha na iecenzurowane" fora, przeciez nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma, jak powiedziała kiedyś Mamoniowa. Juz mnie krew zalewa, myslalem, ze tylko na mojej stronie zbieraja sie wielcy sprawiedliwi" :((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie