Skocz do zawartości

Pociski


Szczur

Rekomendowane odpowiedzi

elo

Chciałbym abyście zamieścili w tym temacie zdjęcia znalezionych przez siebie pocisków. Tylko nie z innych stron (bez łamania praw autorskich). Mogą być fotki w terenie (nie oczyszczone), w domu ;) (oczyszczone), wszystkie.

thx
PZDRW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Do Szczura.
Cieć to ty jesteś buraku, jakoś niewielu gości jest zainteresowanych tym gu..m które prezentujesz, w koncu przyjedzie patrol saperski i ci wymiecie kolekcję" a w prasie przeczytamy o kolejnym magazynie bandyckim", albo o małolacie któremu urwało łapki!!!!
Poza tym, trochę kultury w wypowiedziach smrodzie.

Robert Lewy" Lewszyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocian cytuje Cie: ;)

[..]Dobrze mam propzycje do Szczura. Skasuje ten wątek a Ty rozpocznij nowy poprawny "ideologicznie."[..]

Więc prosze o usunięcie w tym temacie postów R. Lewego, xx, i moje z besztaniem (i tego) ;)

PZDRW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do muslima
witam mam pytanko co to jest za pocisk ten pierwszy z lewej na twojej fotce znalazłem taki w jednym bunkrze gdzie saperzy to wysadzają i nie wiem od czego on jest domyślam się że burzacy ( stosunek masy do wielkości i ilości środka wybuchowego) jeżeli mozesz odpowiedz

z góry dzięki miggi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do końca. Landminer napisał mi że :
Coś podobnego tylko chyba do LIG-a albo FK albo K-16 (jeden pierścień wiodący), ten najmniejszy ma urwany czepiec balistyczny - taki sam jak w tym obok.
Może ci to coś pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy-no bez przesady-ja np.zbieram różne rzeczy-zarówno hełmy,broń,manierki jak i pociski(oczywiście bezpieczne)-i wcale nie uważam ich za badziewie a wprost przeciwnie-np.polski od 75tki wz.97 po wyczyszczeniu na błysk wygląda naprawdę extra na pólce :)))i nie nabijaj się tak bezczelnie z człowieka!!!Jeden lubi las a drugi córkę gajowego;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie