Skocz do zawartości
  • 0

Orzeł SS oryginał czy kopia?


SZTURMAN

Pytanie

Bardzo proszę o pomoc i ocenie czy ta naszywka to oryginał czy kopia ? Wiem tylko że została znaleziona kilka lat temu na strychu. Osobiście nigdy nie spotałem tego typu naszywek z okresu II wojny ( orzeł wykonany jest z gumy )
Bardzo dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o pomoc i ocenie czy ta naszywka to oryginał czy kopia ? Wiem tylko że została znaleziona kilka lat temu na strychu. Osobiście nigdy nie spotałem tego typu naszywek z okresu II wojny ( orzeł wykonany jest z gumy )
Bardzo dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do filmow to czesto uzywano oryginalow ktore potem radosnie niszczono...moj kumpel to nawet kiedys V-ke znalazl gumowana :) a co do tego orzelka to powiem tak : zawiesic na makatce do kolekcji i niech wisi , jak oryginal to super jak podroba to trudno , jednoznacznie nie da sie okreslic bo faktycznie rowniedobrze to moze byc oryginal jak i falsyfikat do filmu .pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie robiono - a do filmów ?


Przyznam się szczerze, że wersji adlerów tłoczonych w gumie nie wdziałem. Te najbardziej oszczędnościowe w wersji sitodruku owszem.

Może faktycznie coś takiego było, choć jak na SS końca wojny, to niewiarygodna niestaranność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie