Skocz do zawartości

Wykrywacz dla początkujących


Gość tomi2

Rekomendowane odpowiedzi

... zależy kto i gdzie szuka... sprzęt oprócz szcześcia i wiedzy...no tak ,wiem..., moralizuję. Kupiłem ostatnio sobię Rutusa z wyświetlaczem... Dopiero się go uczę, ale fajny jest. Czuły. Zwłaszcza na drobiazgi... Zbyt niecierpliwym nie polecam tego sprzętu , bo trzeba mieć sitko by znaleść to ...co trąbi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Na początek poleciłbym ci Tracker IV. Wykrywka prosta w obsłudze, lekka, a nie ma znim problemu żeby wyciągnąć monetki wielkości boratynki. Słabo czuje się w grubozoranej glebie, ale na w miarę gładkich polach spokojnie dasz sobie radę. Proponuję model używany powyżej roku. Podobno te nowe składane są gdzieś w azji i mają rozszczelnione cewki, przez co wciąż pikają. Te starsze nie mają czegoś takiego. Ale można trafić modele i nowe które pracują dobrze, tylko sprawdź w sklapie. Myślę że jak na początek to będziesz z niego bardzo zadowolony.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tomi1 potrzebuje wykrywacz na militaria i wtedy Tracker IV jest mało przydatny? Każda firma z I ligi ma w swojej ofercie wykrywacze z dolnej półki porównywalne lub lepsze od w/w, za podobne lub tylko nieco większe pieniądze. Nie widzę najmniejszego powodu aby przedkładać ten model ponad inne i mógłbym podać wiele przykładów wykrywaczy lepszych, a przede wszystkim solidniej wykonanych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
No właśnie, czy mogliby się wypowiedzieć użytkownicy HS-3 lub wskazać jakieś przydatne linki o Smętku? Czy dla początkujących może on być wygodny w obsłudze? Bo zasięg ma na pewno niezły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo może inne alternatywy - co poza Smętkiem w okolicy 1000 zł? Bo jak przejrzałem forum, to już sporo o Smętku napisano - kwestia odnalezienia. Na pewno Bounty Hunter - idealne na monetki, ale coś optymalnego na militaria w tej cenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie