Skocz do zawartości

Stanowisko w sprawie konsekwencji dla uczestników postu REKO


Rekomendowane odpowiedzi

Śledziłem sobie ten post i niestety przerodził się on w zwykłą dla tego forum pyskówkę. Padały rózne argumenty ze wszystkich stron, niektóre na prawdę logiczne, choć może mało political correctness". Akceptuję prawo administratora do podejmowania rozstrzygnięć, kiedy... nazwijmy to przekroczone zostały granice dobrego smaku, ale!!! mam wrażenie, że zbanowanie jednego tylko uczestnika i pozostawienie nawet bez ostrzeżenia drugiego, który słynie z warcholstwa i pieniactwa w tej okolicy, to grube nadużycie mój zacny Bocianie!!! Elementarna przyzwoitośc by to nakazywła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja domagam się jednej kartki dla mnie, gdyż wziąłem udział w tej dyskusji i stałem po stronie zdrowego rozsądku i przeciwko 'fajnemu i trendi komunizmowi' więc apeluję do admina o kartkę, uczciwiej będzie kiedy i ja ją dostanę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehehehehe, usmialem sie do lez, panie Vilkaloki... proponuje panu startowac w wyborach prezydenckich bo krzykacz z pana pierwsza klasa!!!:D i naucz sie pan ze jak masz pisac o kims zle to lepiej nie pisz wcale...!!!

PZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często na pierwszy rzut oka nie widać sedna sprawy. Vilkaloki vel Panzergrenadier został zablokowany za całokształt działalności na forum od paru lat. Mimo wielu ostrzeżeń w swojej zapalczywości posuwał się niejednokrotnie za daleko.

Inne osoby dostały również ostrzeżenia na prywatny e-mail.

Mam wprowadzić obowiązkowe testy psychologiczne dla wszystkich użytkowników albo dopuścić warunkowo po podaniu pełnych danych żeby nie dostawali fioła korzystając z ulotnej anonimowości?

Bo to chyba jest największy problem, można tu spokojnie wpaść, nawrzucać komuś, zmienić login i dalej mieć zabawę.

Czy naprawdę tak trudno jeżeli nie zgadzacie się z innym użytkownikiem forum napisać normalnie spokojnie ie masz racji", ie zgadzam się", wiem że jest inaczej" tylko od razu trzeba się wyzywać pluć i obrażać innych ludzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu doczekaliśmy się zbanowania tego oszusta. Już kilka miesięcy temu postulowałem do administracji o zbanowanie vilkalokiego/panzergrenadiera. Niech to będzie dobra nauka dla innych jemu podobnych.

pozdrawiam
d007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sięzdążyłem zorientować, to na ban można zasłużyć min. poslugując się epitetami uznanymi powszechnie za obraźliwe lub oszczercze. Ten miluśiński pod numerem rejestracyjnym d007 (ciekawe czy już ma licencję na rozsądek)właśnie czegoś takiego się dopuścił. No Panie Adminie - carry on! Wielu uczestników tego forum posługuje się kilkoma tożsamościami, a fakt oszustwa należy udowodnić, czytałem wiele postów Vilkalokiego i wiele można mu zarzucić, ale oszustwa się nie dopatrzyłem. Chyba, że... d007 powinien poczytać słownik języka polskiego? na pewno zna znaczenie słowa, którego użył?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Dunczyk - skończył już Pan ? Znam znaczenie słowa oszust" i właśnie to zostało udowodnione przez adminsitracje serwisu niejakiemu vilkalokiemu/panzergrenadierowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie