Skocz do zawartości

Grupa kalisko-ostrowska


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Prosimy o kontakt wszystkich zainteresowanych stworzeniem takiej grupy. Ja oraz omi30 pragniemy stworzyć taką grupę. Jeżeli jesteście z Kalisza lub okolic (nie wyłączając dalszych, np. Krotoszyna) dajcie znać. Zorganizujmy jakieś spotkanie. Omi30 oraz ja spotkaliśmy sie pierwszy raz w ostatni piątek w Kaliszu.

Proponuję spotkanie w najbliższy piątek wieczorem w Ostrowie. Jako, że omi30 zna Ostrów proponuję, by zaproponował miejsce.

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam

Mariusz


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Romo. Twoje pytanie z maila jest odwiecznym pytaniem :). Mam jak już chyba wiesz ciekawe tereny na wschód od Kalisza. Sądzę jednak, iż nad tematem wspólnej wyprawy powinniśmy podyskutować po tym jak poznamy się, a gdziesz lepiej można to zrobić jak nie przy piwku i stąd moja prośba o kontakt. Mam nadzieję, że wspólnie ustalimy tu termin, który będzie dla wszystkich odpowiedni.
Mam również nadzieję, iż spotkanie to będzie odpoczynkiem od tego co ostatnio na forum się dzieje.

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak już wcześniej wspominałem proponuję piątek i jako, że ostatnie spotkanie odbyło się w Kaliszu, więc teraz proponuję w Ostrowie, w piątek. Jako, że z Ostrowa jest Omi30, proponuję by to on zaproponował lokal i godzinę.
Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc sorrki ze tak pozno ale mam wyłączonego neta :-( a wiec proponuje karczme piwną na ul.Kosciuszki na godz 19. Do Marisza jak bedziesz w Ostrowie to zadzwon a podjade po ciebie. A Kaktus ty wiesz gdzie jest karczma :-) Zapraszamy tez innych zainteresowanych!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm. Dla ścisłości, a również dla nie znających Ostrowa - ul. Kościuszki zaczyna sie na rondzie Bankowym, wjazd z prawej strony banku BZ WBK (z lewej strony głowna trasa na Wrocław/Bytom),knajpa jest jakieś 220 m od ronda.KaktuS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

....no i spotkanie się odbyło. Przyszło (lub przyjechało) już pięć osób. Pomyśleć, że zaczęło się tydzień temu od.... dwóch. Jeżeli w takim tęmpie będzie nam się zozrastać, to możemy być z siebie dumni.
Za tydzień w sobotę planujemy wycieczkę do kaliskich tradytorów i jedziemy na miejsce mojego znaleziska podwozia prawdopodobnie od niemieckiego transportera (post Kładka na rowie"). A potem, na piwo.
Zapraszamy zainteresowanych. Dajcie znać sobie.

Pozdrawiam

Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Panowie że tak krótko dotrzymywałem towarzystwa w piątek, ale w ekstremalnych wypadkach kobieta bierze góre ( oczywiście rzadkością to jest :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż taka cisza w temacie. Mam nadzieję, iż w sobotę spotka się więcej niż pieciu facetów (choć ma do nas dołączyć...kobieta).
W ogóle to mam propozycję, aby w sobotę po zwiedzaniu bunkrów, i wizji lokalnej na miejscu znaleziska iść na piwo i pogadać. Może są wśród nas osoby mogące pomóc w sprawie nowej ustawy. Koledzy chyba wiedzą o co chodzi.

Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sobotę wezmę aparacik więc wszystko udokumentujemy ;). W razie potrzeby galerię będzie mozna puścić dalej.
A dziś dopiero poniedziałek... :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim !!!! DO MARISZA na która sie umawiamy w sobote? dzisiaj tez kozystam goscinnie z neta wiec długo sie nie odzywałem:-( prpopnuje godziny do południa bo zeby zjechac wszystkie tradytory to potrzeba troszke czasu ,wiec Ty jako gospodarz Kalisza zaproponuj miejsce i godzine a my sie dostosujemy
Pzdr.Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie