Skocz do zawartości

Tesoro cibola


krzychu330

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widać na filmiku z linka powyżej to w teście Ciboli demonstrowane przedmioty nie dochodzą do grubej linii przy normalnym strojeniu tj. 16 cm, tak ??? Z tego co dało się wyczytać na forum to Cibolka była chwalona właśnie za zasięgi no i dobrą dyskryminację. Takie zasięgi ma poczciwy Garrett ACE 250.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jakoś ta cibolę nie mogę zrozumieć ace 250 był czulszy mogłem szybciej zamiatać a cibolą trzeba bardzo powoli chodzić i wydaje mi się że efekty garettem miałem dużo większe trochę jestem podłamany może cibola jest trochę przereklamowana ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do antika100-co w Ciboli jest do rozumienia to dobry i wygodny sprzęt.Co do tego szybkiego zamiatania" to goni cię ktoś jak szybko lecisz to zostawiasz dużo fantów w ziemi. Jak masz ustawiona tą Cibolę. A efekty może są winą miejsca i sposobu używania a nie wykrywki.
Pozdrawiam
Przemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie wy Ludzie spokój z tym Ace. Poza przyzwoitą dyskryminacją to zabawka na plaże. Wykrywacz który ma problemy z wykryciem fantu w zależności od tego jak leży wyjęta szpadlem bruzda to nieporozumienie. Dokładnie i do rzeczy pisząc wykrywka piszczy, wbijam szpadel,wywalam bruzde, przez przypadek do góry nogami do pozycji odkrycia i wykrywacz milczy. I zaczyna sie cięcie bruzdy na plasterki albo krecenie na wszystkie strony zeby cos złapał. Taki był własnie w moich doświadczeniach Ace 250. Jego zaletą jest to ze szybko sie odsprzedaje z małą stratą. Moim zdaniem bardzo wymierną oceną jakości wykrywacza jest jego pojawianie sie na aukcjach z drugiej ręki. Garretów Ace nie brakuje, Rutusa z drugiej ręki też kupisz bez problemu, czy natomiast często widzimy używaną X-Terre, Cibole, Whitsa? Do momentu jak nie wziąłem do ręki nic lepszego, Ace wydawał mi sie super sprzętem, ale gdyby tak było w rzeczywistości nie sprzedałbym go po paru tygodniach. Nie ma sie co oszukiwać, dobry i skuteczny wykrywacz musi troche kosztować.
Zastrzegam że jest to tylko moje prywatne i osobiste odczycie oparte na własnych testach.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem dlaczego miałem tak marne efekty moją cibolą kupiłem dziś akumulatorki naładowałem i efekty 7 monet stary krżyżyk naparstek miedziane klamry mnóstwo ołowianych kul teraz jestem zadowolony tesoro. WIĘC BYŁA TO WINA ZBYT SŁABYCH BATERI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie