Skocz do zawartości

zdolności bojowe Polskiej Armii w walce wręcz ;)


draven85

Rekomendowane odpowiedzi

Służyłem w latach 87-89.Dwóch moich falowców trafiło na 2 miesiące do Jaromira.Kilka dni po ich powrocie mieliśmy ostre strzelanie.Dowódca kompanii położył ich na strzelnicy obok siebie,od innego żołnierza wziął kałacha,załadował,przeładował stanął za nimi z tyłu i dopiero wtedy wydał rozkaz aby chłopcom podano amunicję.Tak się ich bał.
Inny przypadek.Mój znajomy,młody wtedy chłopak był w wojsku porucznikiem.Chłopaki z jego kompanii dostali na dyskotece łomot od miejscowych.Niewiele się zastanawiając zapakował 2 Stary żołnierzy i spacyfikowali knajpę.Lokal poszedł do remontu,a znajomy dostał propozycję nie do odrzucenia" aby sam się zwolnił z wojska i tak też uczynił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam, że gdy jeszcze w mojej miejscowości była jednostka( ta z której probowali pacyfikować arkowców) też zdarzały sie przygody dyskotekowe dzielni wojacy wracając niezmordowani po zabawie z dużym zapasem sił demolowali ludziom płoty no a potem ładnie wszystko naprawiali pewnie nudno było w jednostce to przynajmniej mieli zajęcie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie