Skocz do zawartości

sanok


sanoczanin

Rekomendowane odpowiedzi

hehe!brawo Margolka!jako że jestem z Podkarpacia i w Bieszczady też lubię wyskoczyć obserwowałem wątek i tak mnie korciło co by napisać parę słów sanoczaninowi za to jego iedzielne"kopanie!pozdrowienia margolka i snajper-s1 może kiedyś się spotkamy na jakiejś górce:))pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
a co do odp. magolki to ja nie mam tyle czasu co ty zeby codzienie latac po lesie,oczywiscie jak mam czas tez chodze na wykopki ale nie robie z siebie bohatera wykopkow tak jak ty,napisalem bo teraz bede mial wiecej czasu i pomyslalem ze mozna gdzies wyskoczyc ale skoro niechcesz to trudno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanoczanin daj spokój, mniej gadania więcej czynów, każdy pewnie ma już do każdego namiar, więc można rozmawiać lub nie rozmawiać na priva, nie zaśmiecajmy forum hurtową ilością postów po jednym zdaniu...

pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odzywałem się bo w przeciwieństwie do Ciebie nie szukam kumpli na wykopki bo dzięki Bogu na razie ich mam! Wątek obserwowałem z czystej ciekawości jak działają w terenie chłopaki z podkarpacia!a skoro nie masz tyle czasu na latanie po lesie" to nie zaczynaj tematu nie inspiruj wyjazdów skoro w ostatniej chwili i tak dajesz d...!ja tu nie zauważyłem żeby ktoś robił z siebie bohatera wykopków więc po co tyle jadu z Twojej strony! Przeanalizuj swoje wypowiedzi w tym temacie i się zastanów!pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj sanoczanin. Rozumiem że można nie mieć czasu, sam na jego nadmiar nie narzekam, i mnej więcej od momentu założenia przez ciebie tego wątku, na wykopkach byłem raptem trzy razy na jedno dniowych wypadach i cztery razy po dwie-trzy godziny dziennie wokół miejsca zamieszkania, wiec nie wiem po czym wnioskujesz że latam codziennie w teren i nie rozumiem też gdzie tu widzisz jakiekolwiek bohaterstwo--- TO PO PIERWSZE
PO DRUGIE--- proponujesz wyjazdy i zawsze jesteś chętny ale tylko gdy dochodzi do wyjazdu to nawet nie potrafisz się określić czy jedziesz czy też nie- po prostu się nie odzywasz, a zaraz po- może by jakiś wypad zorganizować"
więc nie rozumiem twojego oburzenia, skoro nie można mieć do ciebie zaufania!
I jeszcze jedno, skoro nie masz kumpli do wypadów i szukasz ich na forum, to może zastanów się dlaczego ich nie masz?
Na tym kończę, bo szkoda więcej klawiatury strzępić i więcej tu nie zaglądam!!!!!!
Pozdrawiam.
Ps. dzięki Paweł80 i cis za poparcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetny jestem zawsze ale to zalezy od pracy czy mi cos nie wypadnie,ty magolka masz pare krokow i mozesz smialo szukac,potym wnioskuje ze chodzisz codzienie,ja niestety jestem uzalezniony od swojego szefa.szczerze mowiac do ciebie nie mam nic ale nie lubie jak jakis cymbal patrzy pol roku co sie pisze a pozniej wypisuje bzdety i sie wymadrza. ja tez przez ten czas bylem doslownie trzy razy ale to po pare godzin,niestety musze byc pod tel.taka praca.skoro czujesz sie obrazony to przepraszam bo nie pisalem do ciebie w zlym zamiarzepozdrowienia dla ciebie,cisa i snajpera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kumpli to mam ich wystarczajaco duzo,szukalem tylko nowych znajomosci.Teraz nie zaluje zadnego wyjazdu w ktorym uczestniczyl ten cymbal nadety-MAGOLKA.
TAKICH CWANIACZKOW TO ZLEWAM.NADAJESZ SIE DO TEGO DRUGIEGO IDIOTY -PAWLA80
ZEGNAM BLAZNOW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno:)z tego miejsca pragnę przeprosić kolegów margolke, snajpera i cisa, że przeze mnie stracili kąpana na wykopki bo ośmieliłem siępatrzeć pół roku co się pisze a poźniej wypisywać bzdety i się wymądrzać"zdawało mi się,że to forum ogólnopolskie a nie pamiętnik nastolatki tfu..sanoczanina hehe!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odzywałem się, bo poza malgolką i cisem nikogo nie znam z Was. No ale wydawało mi się, że cisu w swoim poście zakończył spór:
każdy pewnie ma już do każdego namiar, więc można rozmawiać lub nie rozmawiać na priva"
można się i publicznie wyżalać... ale po co? Tym bardziej ubliżać komuś, nawet jeśli ma się do kogoś problem to chyba prościej powiedzieć mu to prosto w twarz? Jest nas niewielu z Podkarpacia na tym forum, a przez taki wątek całej reszcie możę sie wydawać, że potrafimy się tylko kłócić. Animozje - jeśli nie na bok - to na priva, takie moje zdanie, bo po prostu wstyd.
Pozdrawiam każdego
ziomek z Podkarpacia i jeden z grupy PGP"
MK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam snajper ja jetem z Rzeszowa!Tak na marginesie chłopaki to proponowałbym aby znaleziska wrzucać do wątku MK Dobrownictwo podkarpackie" z działu asze odkrycia" jeśli autor nie ma nic przeciwko!Śladem kolegów z innych województw pasuje pokazać,że tu też coś się kopie:)Ja postaram się coś wrzucić tylko jeszcze nic nie kopałem w tym roku. Wczoraj mieliśmy uderzyć z kumplami ale pogoda niewyraźna i szkoda było jechać mieszać błoto:)pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem jestem otwarty na wszelkie propozycje wypadów. W niedzielę może wyskoczę z kumplem gdzieś w okolice Cisnej, ale to nie jest pewne. Też nie mam zbytnio czasu na wykopki, ze szkoły zwykle wracam o 16, pozostają weekendy i to nie zawsze.
Jak coś mój nr to 509289435. Pzdr dla wszystkich kopaczy z Podkarpacia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wam pochodze z Lutowisk ,znam wiele ciekawych miejsc golymi lapami czasem sie zbiera,mam duzo znajomych w BPN,byl ktos z Was juz na pasmie Otrytu albo na czeresni malej ewentualnie duzej w Stuposianach?Moge zalatwic wykopki wyzej miejscowosci Muczne gdzie tylko moga chodzic SG i pracownicy BPN,lubie 1ws ale ciekawia mnie pozostalosci po UPA i niemieckich gosciach ktorzy zostali po zakonczeniu wojny na naszym terenie.mojegg:3925075pozdro niedlugo the best time na wykopki:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie