Skocz do zawartości

A ja mam Tesoro Cutlass mi MAX.


Etam

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ci ja taką piszczałkę,co ma kilka latek,ale znajdzdzie napewno każdą każdy guzik,szelag i dukatek.Jest bardzo dobra.Niemiałem okazji pracować na wielu różnych wykrywkach,ale będąc na poszukiwaniach w większym gronie bije inne piszczały na głowę.Monety z 30 cm to dla niego nie nowośc.Dyskryminacja super!Mogę ocenić go na 9.
Pozdrawiam Brać poszukiwaczy Etam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba ich nie produkują tych modeli.Ale inne tesoro są równie dobre.To prawdziwa elita wśród wykrywaczy.Ten który ja posadam teraz podobno kosztuje ok 2 tyś z kawałkiem.Ja nabyłem go kiedyś za 1350zł.Jest ekstra.Ta piszczała którą posiadam i podobno wszystkie tesoro wymaga specjalnego zestrojenia elektroniki.Jeśli ktos chce więcej info prosze o maila.
Pozdrawiam Brać- Etam
ps.dodam tylko że namierza takie drobiny koloru że nieraz sam sie dziwię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używany Cutlass uMAX jest warty ok. 1300 zł i jest w Polsce obecnie raczej niedostępny. Tesoro ok. 2 lata temu zastąpiło dwa modele Cutlasa uMAXa i Silber Sabre u MAXa jednym - Silver uMAX, który kosztuje obecnie 1400 zł. Niektóre starsze modele, które nie mają manualnego dostrojenia do gruntu mogą wymagać sprawdzenia dostrojenia na przeciętny grunt. Można dokonać tego samodzielnie przy pomocy koksu, ferytu lub mocno zmineralizowanego kamienia zmieniając ustawienie niebieskiego trymera wewnątrz (ryzykując totalne rozstrojenie wykrywacza). Takie dostrojenie jest też konieczne przy zmianie wielkości cewki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie