Skocz do zawartości

niezawodny sposób na zdobycie hełmu


morus

Rekomendowane odpowiedzi

witam jeszcze raz,

czy macie jakieś niezawodne teksty, przepisy na pozyskanie od upartego gospodarza ze wsi jakiegoś fanta, który przypadł wam do gustu. ?

widzicie , że dziadek jest bardzo stary, hełmem ładuje zborze, później rzuca nim o klepisko, aż zal d. sciska.

pomóżcie odratować pozostałości historii, ostrzegam gospodarze bardzo uparci, o kasie nie chca słyszeć,

poradzcie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś podobną sytuacje ładnych parę lat temu –dowiedziałem się ze podczas czyszczenia jednej studni wyciągnięto hełm niemiecki w malowaniu zimowym –pokryty był jeszcze białą farbą z pod której wystawała zielona i nie wiele korozji -pojechałem tam zdążyli już wyrwać wkłade i zaczeli go używać do nasypywania zboża-tylko ja miałem prostszy temat-bo w gospodarstwie rządziła baba-zabrałem ją do sklepu i kazałem jej wybrać garczek jaki jej pasował wybrała duży gar emaliowany zapłaciłem 30 zeta-hehehe- hełm może któregoś dnia wrzucę na nasze odkrycia –zobaczycie czy przepłaciłem -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie