Skocz do zawartości

wykrywacz do 3000 zł ???


African

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie interesuje mnie wszystko ale nie nastawiam sie na szukanie złota. Interesują mnie militaria i inne zabytki, broń, odznaki, wyposarzenie itp ale doświadczenia raczej nie mam. Nie chciałbym sie jakoś specjalnie ograniczać co do poszukiwanych przedmiotów ale na cuda raczej nie liczę. Chodzi mi o nazwijmy to sprzęt uniwersalny.

pzdr,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci Minelaba Quatro (okoł 3.500 tyś.) nie będziesz nażekał. Quatro może nie jest na militaria raczej na monety, ale bardo się opłaca ( solidny, zasięg super , prosty w obsłudze, coinożerca ). Rutus z czego co słyszałem to raczej militarka na drobnice jest raczej ( z czego co słyszałem ) marny ( zasieg ma dobry ). Jeśli nie Quatro ( to jednak 3.500 tyś. ) to polecam też Minelaba Muszkietera zasięg ma dobry ( drobnice widzi , militaria też ok tylko trochę ciężki ). Polecam ci ogólnie MINELABA to jest naprawdę bardzo dobra firma w 100% profesjonalizm.

PS. W internecie jest strona TESTY WYKRYWACZY tam możesz sobie porównać tylko nie ma cen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bez przesadyzmu - każda bez wyjątku firma ma swoje mniej lub bardziej udane modele i Minelab nie jest żadnym wyjątkiem ;) Od Quattro bardziej uniwersalnym i prostszym w obsłudze sprzetem jest na przykład X-Terra 70. To z Minelabów, bo oczywiście lista sprzetów innych firm do 3000zł jest dość długa :)

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
szczególnie tesoro wygrywa np. z whitsem wagą - ale nie wyważeniem bo w xlt jest doskonałem, z całym szacunkiem : Kazdy sprzedawca swój towar chwali a pan Raned to sprzedawca wykrywek , jego zadania nie brąłbym na serio,po prostu ten Pan nie lubi minelabów i tyle a to bardzo porządny sprzęt -czołówka - tylko trzeba je poznać lepiej co przydało by się również Panu Ranedowi, Pozdrawiam pS wybrać whitesa XLT lub minelaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie