Jump to content

Ace


maciejlor

Recommended Posts

Przy okazji wrazenia z uzytkowania 250 - moze ktoś mi opowie, ja zetknąłem sie z nim dziśbo do końca tygodnia mam stwierdzic czy mi odpowiada czy nie i go kupić, w razie co tygodniwy jest do kupienia za 800 pln jak ja sie nie zdecuduje
Link to comment
Share on other sites

Witam.
Ja ze swego ACE 250 dałem też cos koło 800 zł alne nówka nie bieganka ok 2 lata temu, więc wydaje mi się iż cena za używke 800 zł to duzo. Ja miałem gwarancje w sklepie we Wrocławiu a tam mam tylko 60 km więc w razie W" miałbym blizko. A to też lest ważne.
Pozdrawiam
Marek
Link to comment
Share on other sites

800zł.(rozumiem że już z osłoną na cewkę i z torbą) to moim zdaniem za dużo bo:
1. Nie jesteś pierwszym właścicielem - tak, ma to znaczenie
2. Nie masz już możliwości (nawet jeśli tylko teoretycznej)wzięcia wykrywacza na zaprzyjaźnioną firmę i podzielenie się Vat-em i podatkiem dochodowym.
3. http://www.allegro.pl/item130375267_garrett_ace_250_oslona_na_cewke.html
4. http://www.allegro.pl/item124578613_ace_250_garrett.html
5. http://www.allegro.pl/item122810765__wykrywacz_garret_ace_250_za_taka_cene_.html
Moim zdaniem można z tej ceny jeszcze coś urwać, albo coś dostać tzw gratisem.
Pozdrawiam
Darek
Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem 800 zł za używany to za dużo. Nowy kosztuje trochę tylko więcej. Sprzęt jest całkiem niezły, lekki i poręczny. Nie meczy ręki nawet przy dłuższym chodzeniu. Nie skomplikowany w obsłudze.
Za te pieniądze lepiej trochę dołożyć i mieć nówkę.
Link to comment
Share on other sites

Przecie pisze że sprzęt ma tydzień , no teraz już 10 dni.
Człowiek który go kupił to mój znajomek twierdzi ,ze niespełnia jego oczekiwań, oczywiście ma w zestawie walize i osłone cewki, generalnie jest nowy, ma praktycznie dwa lata gwarancji. Największy problem w tym ,że nie mogę poradzic sobie z rozstaniem z moim Vikingiem 6DX2
Link to comment
Share on other sites

?
Opinii na temat ACE250 jest na forum sporo, w większości bardzo pozytywne. Ja swojego/żony/córki ACE150 tez chwale ale brakuje pinpointa. W ACE250jest - podobnie jak ręczne strojenie do gruntu i bardziej selektywna dyskryminacja.
Masz parę dni.. dzis/jutro to nie proponuję, ale wyjdź ze sprzętem w teren i dowiesz się o nim więcej niz przd monitorem. To tak na zimno.
A co do ceny..ze znajomkiem to idź na piwo, a teraz to jest sprzedający/kupujący. I moim zdaniem 800zł. to za duzo.Czemu masz płacic więcej niż dostałby na allegro?Wyjdź z założenia że znajomkowi to może sprzedać taniej a nie drożej:)
Sprzęt na kolor jest ok. Cena nie.
Pozdrawiam
Darek
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information